TZB rozpočtár

SOLIDSTAV OBCHODNÁ, s.r.o.

Miesto práce
Južná trieda 117, Košice
Termín nástupu
ihneď
800 - 1 100 EUR/mesiac800 - 1100 Eur, v závislosti od schopností a skúseností, mesačné + ročné odmeny a benefity. Finálna ponuka pre vybraného kandidáta bude reflektovať komplexné zhodnotenie kandidáta, jeho schopnosti a doterajšie pracovné skúsenosti. Mzda môže rásť podľa seniority kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zhotovovanie cenových ponúk, návrhov, rozpočtovanie zákaziek,
technická podpora pre kúrenárov , komunikácia so zverenými odberateľmi

-práca v silnej a stabilnej spoločnosti s 25 ročnou tradíciou,
- vynikajúci adaptačný proces a zaškolenie
- motivujúce finančné ohodnotenie zohľadňujúce náročnosť pracovnej pozície a výkon ( fix + pohyblivá zložka mzdy),
- zamestnanecké zľavy na tovar v portfóliu spoločnosti, hotelové a reštauračné služby
- v prípade potreby možnosť zapožičania služobného auta ( dodávky),
- priateľská a otvorená firemná kultúra
- telefón aj na súkromné účely
- a mnoho ďalších benefitov

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať v našej spoločnosti. Vaše životopisy starostlivo posúdime, avšak vzhľadom na množstvo uchádzačov, budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie a prajem veľa pracovných úspechov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie TZB

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

CENKROS - Expert
Microsoft Excel - Expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

dobrá orientácia v technických výkresoch, projektovanie kúrenia, vody.

SOLIDSTAV OBCHODNÁ s.r.o. je firma so sídlom v Košiciach, ktorá zabezpečuje dodávku materiálov na inštaláciu vody, kúrenia, plynu, kanalizácie a sanity pre veľkoodberateľov a maloodberateľov na celom území Slovenskej rebubliky.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3642440  Megjelentetés dátuma: 11.4.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800 - 1 100 EUR/mesiac800 - 1100 Eur, v závislosti od schopností a skúseností, mesačné + ročné odmeny a benefity. Finálna ponuka pre vybraného kandidáta bude reflektovať komplexné zhodnotenie kandidáta, jeho schopnosti a doterajšie pracovné skúsenosti. Mzda môže rásť podľa seniority kandidáta.