Pracovník marketingu

SOLIDSTAV OBCHODNÁ, s.r.o.

Miesto práce
Južná trieda 117 Košice, Košický kraj
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

príprava marketingových materiálov a akcií pre spoločnosť zaoberajúcou sa predajom vodárenského a kúrenárskeho materiálu
- podieľanie sa na tvorbe marketingovej stratégie
- príprava, realizácia a zodpovednosť za plnenie marketingového a komunikačného
plánu pre spoločnosť
- príprava a realizácia účasti na konferenciách a výstavách, organizovanie eventov
- tvorba letákov
- príprava katalógov
-príprava firemných akcií
- zodpovednosť za internú a externú komunikáciu spoločnosti
- tvorba a aktualizácia obsahu na webových stránkach spoločnosti
- správa sociálnych sietí
- komunikácia s dodávateľmi marketingových služieb

ak ste kreatívny človek so skúsenosťami marketingu a táto práca Vás baví, ponúkame Vám pracovné miesto v dlhoročnej stabilnej spoločnosti, možnosť sebarealizácie.

vhodných uchádzačov budeme kontaktovať a pozveme na osobný pohovor

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
CorelDRAW - Pokročilý
Adobe Photoshop - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

dobré komunikačné a organizačné schopností, zdravotná a psychická spôsobilosť, schopnosť samostatného riešenia pracovných záležitosti, serióznosť, spoľahlivosť, čestnosť, dochvíľnosť.

SOLIDSTAV OBCHODNÁ s.r.o. je firma so sídlom v Košiciach, ktorá zabezpečuje dodávku materiálov na inštaláciu vody, kúrenia, plynu, kanalizácie a sanity pre veľkoodberateľov a maloodberateľov na celom území Slovenskej rebubliky.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2385754  Megjelentetés dátuma: 5.1.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou