Opatrovateľ/opatrovateľka

SOLIDARITAS n.o.

Miesto práce
Šaľa
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
580

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Starostlivosť o klientov v zariadení pre seniorov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť, príjemné vystupovanie voči klientom

Hlavnou činnosťou Solidaritas n.o. je poskytovanie sociálnych a zdravotných služieb. Solidaritas svoje služby poskytuje v budovách Zdravotno-sociálneho centra Sv. Alžbety v Trsticiach a od 1.1.2018 v Zariadení pre seniorov (ZPS) Solidaritas v Šali. V Šali zariadenie sa nachádza v rekonštruovanej na tento účel vytvorenej budove v susedstve miestnej polikliniky. Cieľom ZPS je poskytovať kvalitné služby všetkým klientom zariadenia, vytvoriť im pohodlie a atmosféru domáceho prostredia, v ktorom prežívajú plnohodnotný a radostný život aj v starobe.
ID: 3383772  Megjelentetés dátuma: 9.8.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 580