Technik - Vodár

SOLARNY DOM, s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
15052019
1 000 - 1 500 EUR/mesiac1000 brutto/mesiac + odmeny, 13.plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Servis a inštalácia fotovoltických a solárnych systémov, automotive, marina, klimatizácie, elektroinštalácie, el. podlahové kúrenie, tepelné čerpadlá, rekuperácie

Zaujímavé odmeny.
Práca aj mimo "sezóny"

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technik - vodár

Vodičský preukaz

B

Kvalita práce, dôslednosť, zodpovednosť, samostatnosť, chuť pracovať

Naša spoločnosť ponúka už 9 rokov kompletné služby v oblasti obnoviteľných zdrojov energie, montáž a servis fotovoltických systémov na rodinné domy, chalupy, priemyselné budovy a bytové jednotky ďalej termické systémy, rekuperácie, tepelné čerpadlá, elektroinštalácie. Našim cieľom je ponúkať kvalitu a zabezpečiť v prvom rade spokojnosť zákazníka, preto ponúkame len overené produkty, ktoré majú certifikáty TÜV a certifikáty kvality ISO.

Viac informácií na www.ozeko.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2596740  Megjelentetés dátuma: 12.4.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 000 - 1 500 EUR/mesiac1000 brutto/mesiac + odmeny, 13.plat