JAVA Developer (m/ž)

Softplan Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Čajakova, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
po dohode
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 900 EUR/mesiac13.plat, letné prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu, ktorý sa venuje vývoju informačného systému na spracovanie dopravných priestupkov, hľadáme šikovného JAVA developera so základmi nemčiny, ktorý by mal záujem pracovať na zaujímavom projekte vo firme so stabilnými nemeckými zákazkami. Ide o úplne novú verziu produktu, ktorý momentálne používajú tisíce našich zákazníkov vo viacerých nemeckých veľkomestách ako napr. Hamburg. Čaká ťa SCRUM tím, vývoj nových komponentov a možnosť neustále napredovať a zvyšovať kvalitu našich riešení.

Jedná sa o prevažne backendovú pozíciu, uvítame však aj skúsenosti s vývojom frontendu. Technologický stack - JAVA 11, Maven, Spring, Querydsl , MSSQL, ANGULAR 1.7+, Karma, Jasmine, Typescript, LESS.

Fungujeme agilne, nerobíme rozdiely medzi prácou na office a prácou z domu, pravidelne sa stretávame na spoločnom standupe, kde si preberieme, na čom aktuálne pracuješ, ako sa ti darí a s čím potrebuješ pomôcť. Nakoľko sa jedná o projekt, ktorý je vo fáze vývoja s plánovaných pilotným nasadením počas budúceho leta, priprav sa najmä na vývoj a návrh novej funkcionality a komponentov. Náš softvér vyvíjame spolu ako tím, vďaka čomu máš možnosť prichádzať s vlastnými návrhmi, CodeReviews sú u nás samozrejmosťou, často navzájom diskutujeme, aby sme spoločne našli to najlepšie riešenie. Rozhodne sa u nás uplatní kolega, ktorý má chuť veci neustále zlepšovať.

# super kolektív, ktorý sa stretáva aj mimo práce
# možnosť čiastočne, ale aj dlhodobo pracovať v zahraničí
# lekcie nemčiny priamo v priestoroch firmy a možnosť ju reálne využiť
# flexibilný pracovný čas + home office
# agilné formy vývoja - SCRUM
# stabilné a zaujímavé projekty spojené s kariérnym rastom
# široké portfólio technológií
# interné workshopy
# možnosť prísť do práce bicyklom či kolobežkou (sprcha vo firme)
# teambuildingy, vianočné párty, floorball, yoga, ...
# nadštandardné technické vybavenie
# nadštandardné občerstvenie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Java – pokročilý
• SQL – základy
• Nemčina – A2+
• zodpovednosť a chuť pracovať v tíme

Výhodou:
• Querydsl
• MSSQL
• ANGULAR 1.7+
• Karma, Jasmine
• ES6, Typescript, Gulp
• LESS

Sme dynamická a neustále rastúca firma, ktorá už viac ako 20 rokov nastavuje trendy v oblasti digitalizácie nemeckých samospráv. Máme stabilné zákazky pre mestá, ako sú Berlín, Hamburg, Stuttgart, či Mníchov. Našimi partnermi sú renomované firmy v oblasti komunálnych IT služieb v Nemecku.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Jozef Arpáš
E-mail: poslať životopis
ID: 3985676  Megjelentetés dátuma: 12.10.2020  Alapbér (bruttó): 1 900 EUR/mesiac