Obchodný Manažér pre SW riešenia v oblasti podnikových informačných systémov

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Prešovský kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • akvizícia nových zákazníkov a starostlivosť o existujúcich zákazníkov (udržiavanie a rozvíjanie vzťahov so zákazníkmi)
  • samostatné vedenie obchodných rokovaní a vyjednávaní so zákazníkmi
  • zásadná spolupráca na tvorbe ponúk, príprava zmlúv a objednávok
  • analýza potrieb zákazníkov, hľadanie nových obchodných príležitostí
  • zodpovednosť za plnenie stanovených obchodných plánov
  • spolupráca s tímom odborných konzultantov

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
  • znalosť a orientácia v SW riešeniach a IT trhu je výhodou
  • reprezentatívne a profesionálne vystupovanie
  • výborné komunikačné, prezentačné a vyjednávacie schopnosti
  • flexibilita, samostatnosť, vytrvalosť, ambicióznosť byť úspešný a presadiť sa v oblasti predaja
  • úspešná prax v obchodnej činnosti v segmente IT
  • ochota cestovať a prispôsobiť sa pružnému pracovnému času
Benefity

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

V prípade Vášho záujmu o uvedenú pozíciu nám zašlite žiadosť so štruktúrovaným životopisom v slovenskom jazyku. V žiadosti zreteľne uveďte pozíciu, o ktorú sa uchádzate.

Spoločnosť si vyhradzuje právo výberu pre pozvanie uchádzačov. Písomné odpovede zasielame len vybraným uchádzačom. Osobné údaje vybratých uchádzačov budú uchovávané v informačnom systéme "Evidencia uchádzačov o zamestnanie" po dobu 6 mesiacov odo dňa vyhlásenia výberového konania a následne budú zlikvidované. Nevyžiadané dokumenty skartujeme.

SOFTIP je najväčší slovenský výrobca podnikových informačných systémov s najširším portfóliom IT produktov a služieb. Naše riešenia pomáhajú lepšie riadiť tisícky firiem a organizácií všetkých veľkostí na Slovensku aj v zahraničí. Sme najlepším implementačným partnerom pre SAP Business One a patríme medzi lídrov v oblasti Microsoft technológií v regióne CEE.
Spája nás nadšenie pre moderné IT technológie a chuť neustále objavovať nové možnosti tohto odboru. Máme 30 rokov skúseností a staráme sa o viac ako 12 500 zákazníkov. Práve vďaka nim neustále rastieme a spolu s tým aj potreba rozširovať náš tím expertov, ktorí budú spolu s nami posúvať hranice našich možností.
A v čom spočíva naša jedinečnosť a čím sa odlišujeme od ostatných?

Napríklad aj tým, že do dnešného dňa sú súčasťou nášho pracovného tímu ľudia, ktorí viac ako 15, 20 alebo dokonca aj 30 rokov odovzdávajú svoje skúsenosti ďalšej generácii nadšencov. Pôsobíme v 9 slovenských mestách a rozumieme, že nie každému vyhovuje pracovné prostredie kancelárie, a preto podporujeme prácu z domu.
Sme spoločensky zodpovedná firma, ktorá pri všetkých svojich činnostiach kladie dôraz na životné prostredie. Za našu angažovanosť nás renomovaná certifikačná spoločnosť TÜV SÜD Slovakia ocenila titulom Výnimočná firma v kategórii Spoločenská zodpovednosť.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Martin Vlčko
Tel.: +421907582872
E-mail: poslať životopis
Poslať CV Aktuálne voľné pozície
ID: 2741514  Megjelentetés dátuma: 15.3.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou