Farmaceut

Sofisol s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Základná zložka mzdy (brutto) 1000 EUR + odmeňovací systém

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- osemhodinová pracovná doba
- vydávanie liekov na lekársky recept
- vydávanie zdravotníckych pomôcok
- vydávanie voľnopredajného sortimentu
- administratívne činnosti spojené s vykazovaním receptov a poukazov
pre zdravotné poisťovne
- spolupráca pri zabezpečovaní liekov, kozmetiky, zdravotníckych
pomôcok a ostatného sortimentu lekárne

- nákup voľnopredajných liekov a sortimentu v lekárni so zamestnaneckou zľavou
- odmeny na základe výsledkov
- kontinuálne vzdelávanie
- práca v stabilnej a progresívnej spoločnosti
- práca v kreatívnom a dynamickom prostredí
- voľné víkendy

Svoje odborné štruktúrované životopisy spolu s motivačným listom zasielajte výhradne e-mailom. Názov pracovnej pozície uveďte v predmete e-mailovej žiadosti.
Zároveň Vás žiadame o zaslanie súhlasu so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise a motivačnom liste za účelom spracovania pre potreby výberu na inzerovanú pracovnú pozíciu v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov. Osobné údaje kandidátov, ktorí neuspeli vo výberovom konaní, budú do 1 mesiaca od zverejnenia ponuky zlikvidované v zmysle uvedeného zákona.
Ďakujeme všetkým záujemcom o inzerovanú pracovnú pozíciu, kontaktovať budeme iba vybratých uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Lekáreň, ktorá dlhodobo poskytuje nadštandardné služby v oblasti farmácie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Pokladňa - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

•  vysokoškolské vzdelanie - Farmaceutická fakulta,
odbor farmácia
• základy lekárenského software a práce s pokladňou
• presnosť, samostatnosť

Moderná personálno-poradenská agentúra, ktorá ponúka sofistikované riešenia pre oblasť riadenia ľudských zdrojov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3526240  Megjelentetés dátuma: 1.12.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Základná zložka mzdy (brutto) 1000 EUR + odmeňovací systém