Integrated Facility Manager

GTH catering s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
1 500 EUR/mesiacMzda od 1 500€ brutto v závislosti od skúseností a praxe.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme šikovného a dynamického kandidáta s aktívnym anglickým jazykom a proaktívnym prístupom k práci.
Práca v prostredí renomovanej nadnárodnej spoločnosť v oblasti farmaceutického priemyslu
Vašou náplňou práce bude:
Aktívne riadenie a realizácia zmluvne dohodnutých služieb v kancelárskych priestoroch klienta osobne ako aj s podporou tímu spolupracovníkov a to predovšetkým:
- Riadenie práce recepcie
- Manažment dodávok kancelárskych potrieb, občerstvenia (káva, ovocie), údržby interiérových rastlín a pod.
- Koordinácia upratovacích a čistiacich prác, vrátane dodávok spotrebnej hygieny a čistiacich prípravkov
- Správa firemných vozidiel (komunikácia s leasingovými spoločnosťami a vodičmi, príprava pravidelných reportov pre klienta)
V spolupráci s klientom aktívne implementovanie a riadenie interných procesov a smerníc v oblastiach:
- Bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci, požiarna ochrana
- Ochrana životného prostredia
- Archivácia a skartácia dokumentov
Zastupovanie klienta pri komunikácia s majiteľom priestorov (správou budovy) vrátane riešenia problémov súvisiacich s funkčnosťou prenajímaných priestorov
Personálny manažment on-site tímu spolupracovníkov (recepcia, IT support, Admin Support)
Pravidelné aj ad hoc reportovanie výsledkov zverených procesov predovšetkým do korporátnych štruktúr klienta (aktívna angličtina nevyhnutná)

- Stabilné a dlhodobé zamestnanie na hlavný pracovný pomer
- Extra dovolenka
- Narodeninový deň
- Karta Multisport za zvýhodnenú cenu (permanentky na šport a relax)
- Možnosť profesijného rastu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

V GTH catering s.r.o. máte širokú možnosť uplatnenia sa vo všetkých oblastiach služieb, v ktorých spoločnosť pôsobí. Od technického zabezpečenia budov, cez upratovacie a administratívne služby až po prácu vo firemnej reštaurácii. V Slovenskej republike zamestnávame viac ako 250 ľudí a rastieme. Pridajte sa k nám i Vy!

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3870766  Megjelentetés dátuma: 14.2.2020  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac