Expedient - Teplička nad Váhom

GTH catering s.r.o.

Miesto práce
Sv. Jána Nepomuckého, Teplička nad Váhom
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
600 - 650 EUR/mesiac650€ brutto +50 eur pohyblivá zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Rozvoz raňajok, obedov, večerí a neskorých večerí v areály Kia v Tepličke nad Váhom
* Pomoc pri expedovaní a balení jedál do termoportov a obedových tabletov

Práca na 3 zmeny:
Ranná 4.30-12.30 hod
Poobedná 12.00-20.00 hod
Nočná 18.00-02.00 hod

* Plat brutto 700 eur +50 eur pohyblivá zložka
* Príspevok na cestovné, príplatky a bonusy určené zo zákona

Informácie o výberovom konaní

Práca na 3 zmeny

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* Platný zdravotný preukaz

V GTH catering s.r.o. máte širokú možnosť uplatnenia sa vo všetkých oblastiach služieb, v ktorých spoločnosť pôsobí. Od technického zabezpečenia budov, cez upratovacie a administratívne služby až po prácu vo firemnej reštaurácii. V Slovenskej republike zamestnávame viac ako 250 ľudí a rastieme. Pridajte sa k nám i Vy!

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3707386  Megjelentetés dátuma: 8.8.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 600 - 650 EUR/mesiac650€ brutto +50 eur pohyblivá zložka