Upratovač/ka - Zvolen

GTH catering s.r.o.

Miesto práce
Zvolen
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
1.6.2019
Mzdové podmienky (brutto)
3,30brutto/hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Udržiavanie čistoty v pridelenom priestore alebo objekte
- Vysávanie nečistôt z kobercov, rohožiek a iných povrchov
- Umývanie a leštenie okien, zrkadiel a iných sklenených plôch
- Čistenie a dezinfikovanie sociálnych a iných sanitárnych zariadení
- Vysýpanie a odnášanie nečistôt do smetných košov.
- Vykonávanie ostatných bežných upratovacích prác (utieranie prachu, zametanie, tepovanie a podobne)

Pracovná doba: pondelok - piatok, 6:00 - 14:30

- Stabilné a dlhodobé zamestnanie na hlavný pracovný pomer
- Pravidelná mzda vo výške 3,30brutto/hod
- Istota výplaty mzdy do 10. dňa v mesíci
- Stravné lístky
- Karta Multisport za zvýhodnenú cenu (permanentky na šport a relax)
- Možnost profesijného rastu

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

V GTH catering s.r.o. máte širokú možnosť uplatnenia sa vo všetkých oblastiach služieb, v ktorých spoločnosť pôsobí. Od technického zabezpečenia budov, cez upratovacie a administratívne služby až po prácu vo firemnej reštaurácii. V Slovenskej republike zamestnávame viac ako 250 ľudí a rastieme. Pridajte sa k nám i Vy!

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3565843  Megjelentetés dátuma: 21.5.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 3,30brutto/hod