Posudkový lekár/ka pre pobočku Sociálnej poisťovne

Sociálna poisťovňa, ústredie

okres Banská Bystrica, okres Veľký Krtíš, okres Zvolen, okres Žiar nad Hronom, okres Dolný Kubín, okres Považská Bystrica, okres Trenčín, okres Dunajská Streda, okres Senica, okres Nitra, okres Topolčany, okres Poprad, okres Trebišov, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • posudzovanie zdravotného stavu na účely invalidity a úrazových dávok
  • kontrola posudzovania spôsobilosti na prácu vykonávaná u praktických ošetrujúcich lekárov v obvodných ambulanciách
  • organizovanie kontroly dodržiavania liečebného režimu dočasne práceneschopných poistencov

  • možnosť osobného a profesijného rastu podporeného potrebnými vzdelávacími aktivitami
  • rozsiahly sociálny program (využívanie doškoľovacích a rekreačných zariadení SP, návratné bezúročné pôžičky, príspevok na regeneráciu)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

lekárska fakulta

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

  • odborná spôsobilosť - špecializácia I. stupňa zo základného klinického odboru podmienkou
  • odborná spôsobilosť v špecializovanom odbore posudkové lekárstvo vítaná, nie je podmienkou
  • občianska a morálna bezúhonnosť
  • schopnosť empatie

Sociálna poisťovňa vykonáva v zmysle zákona č. 461/2003 Z. z. sociálne poistenie, t.j. nemocenské poistenie, dôchodkové poistenie - starobné a invalidné, ďalej úrazové poistenie, poistenie v nezamestnanosti a garančné poistenie a lekársku posudkovú činnosť.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Gabriela Grečnárová Magalová
E-mail: poslať životopis
ID: 3242262  Megjelentetés dátuma: 10.1.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou