Rozpočtár, kalkulant

SOAR sk, a.s.

Miesto práce
Žilinský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou náplňou práce je rozpočtovanie stavieb na základe výkazov výmer, na základe výkresovej dokumentácie, tvorba súpisov prác, tvorba cenových ponúk pre verejné obstarávanie

- práca v stabilnej stavebnej spoločností, ktorá pôsobí na trhu od roku 1998.

Prosíme uchádzačov, aby svoje životopisy zasielali mailom na uvedený e-mail. Záujemcovia, ktorí budú spĺňať podmienky, dostanú informácie o konaní pracovného pohovoru telefonicky, alebo e-mailom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebný odbor

Ostatné znalosti

CENKROS - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Windows - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

v odbore

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoľahlivosť, zodpovednosť, flexibilita, skúsenosti/prax, komunikatívnosť, pohotovosť, trestná bezúhonnosť, samostatnosť...

Stavebná, obchodná a realitná spoločnosť SOAR spol. s r.o. a následne SOAR sk, a.s. pôsobí stabilne na trhu už viac ako 20 rokov. Počas svojej existencie zrealizovala cez množstvo stavených zákaziek najmä v sektore pozemných stavieb a to najmä:
-rekonštrukcie kultúrnych pamiatok, škôl, materských škôl, domov sociálnych služieb, úradov a iných objektov
-novostavby bytových domov, telocviční, hál, priemyselných objektov a ďalšie...

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 666108  Megjelentetés dátuma: 21.2.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou