Nákupca. (materiálno - technické zabezpečenie stavieb). Požadujeme stavebné vzdelanie.

SOAR sk, a.s.

Miesto práce
Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
od 1 000,-€ (fix podľa odskúšaných schopností) + motivujúce odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-intenzívna obchodná komunikácia a manažovanie dodávateľov tovarov, služieb a prác
-dopytovanie tovarov, služieb a prác
- vyhľadávanie a nadväzovanie nových obchodných vzťahov
-vyhodnocovanie cenových ponúk
-rokovanie s dodávateľmi s cieľom optimalizovať ceny
-objednávanie tovarov, služieb a prác
-úzka spolupráca s projektmanažerom a stavbyvedúcim
-práca s projektovou dokumentáciou, výkazom výmer, rozpočtom pre danú zákazku
-evidencia a spracovanie dodacích listov, výdajok, objednávok a zmlúv
- vzdelávanie v oblasti stavebných materiálov, služieb a prác
- spravovanie a rozširovanie databáz

Budú spresnené na pohovore.

-prosíme uchádzačov, aby svoje životopisy posielali na e-mail
- záujemcovia , ktorí budú spĺňať podmienky, dostanú informácie o konaní pracovného pohovoru e-mailom

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné, technické, obchodné

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme Vás!
Ste osobou, ktorú baví komunikovať s dodávateľmi, dopytovať a analyzovať cenové ponuky? Tvoriť analýzy, vyhodnotenia, pracovať s tabuľkovými súbormi a mať pocit z úspešne vykonanej vlastnej práce? Keď nám poviete čo budete chcieť vo Vašej osobnej budúcnosti dosiahnuť, budeme sa snažiť splniť Vám to. Na druhú stranu budeme vyžadovať kompetentne vykonanú prácu.
Požadujeme:
-komunikatívnosť, precíznosť
- dobrý prehľad v stavebných materiáloch na trhu
- čítanie stavebných výkresov, výkazov výmer, rozpočtov
-logické a kombinačné myslenie
-odolnosť voči stresu
-samostatnosť, zodpovednosť
-schopnosť pochopiť zadanú úlohu
- obchodné zručnosti

Stavebná, obchodná a realitná spoločnosť SOAR spol. s r.o. a následne SOAR sk, a.s. pôsobí stabilne na trhu už viac ako 20 rokov. Počas svojej existencie zrealizovala cez množstvo stavených zákaziek najmä v sektore pozemných stavieb a to najmä:
-rekonštrukcie kultúrnych pamiatok, škôl, materských škôl, domov sociálnych služieb, úradov a iných objektov
-novostavby bytových domov, telocviční, hál, priemyselných objektov a ďalšie...

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3416579  Megjelentetés dátuma: 11.6.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1 000,-€ (fix podľa odskúšaných schopností) + motivujúce odmeny