Samostatný kuchař/ka - Dolní Morava

SNĚŽNÍK , a.s.

Gajdošova 4392/7, 615 00 Židenice, Brno, Okres Ústí nad Orlicí
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
Dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co od Tebe čekáme:
* Chuť s námi nastoupit do mašiny na zážitky
* Zájem o práci v zážitkové gastronomii
* Sdílení nadšení v týmu
* Flexibilitu a zodpovědnost
* Uvítáme praxi v oboru, ale pokud budeš chtít, vše tě naučíme

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co pro Tebe máme my:
* Uplatníš se ve stabilní a dynamicky rostoucí společnosti
* Nasbíráš zkušenosti v luxusním hotelu nebo v horské chatě
* Najdeš si nové přátele v krásném prostředí horské přírody
* Zajistíme ti ubytování přímo v resortu
* Především si ale užiješ hory zážitků v rámci našich benefitů, které máš povinné :-)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Máme svou práci rádi – děláme ji srdcem a s láskou k horám, sportu, aktivnímu životnímu stylu, zážitkům, dobrému jídlu, a hlavně k návštěvníkům a hostům, kteří to cítí stejně jako MY.
ID: 3216931  Megjelentetés dátuma: 12.1.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou