Junior Procesný inžinier (odvetvie automotive)

SMRC Automotive Solutions Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Dolné hony 2, Nitra
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 - 1 200 EUR/mesiac1200

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zúčastňuje sa industrializácie nových projektov . Vytvára pracovné návodky a postupy. Udržiava ich aktuálne.
• Aktívne pristupuje k zefektívňovaniu procesu výroby a to najmä skracovaním .výrobných časov optimalizáciou parametrov, toku materiálu, ergonómie.
• Zabezpečí správu SAP systému na technickom oddelení = správa kusovníkov a ich vytváranie.
• Vytvára špecifikácie nových zariadení podľa cieľa ich použitia.
• Získava cenové ponuky na nové zariadenia.
• Spracúva bežnú agendu technického úseku ako PHM, objednávky /IR) atď

• kvartálne prémie
• príspevok zamestnávateľa do III.piliera
• príspevok na stravu
• stravovanie vo firemnej jedálni
• príspevky na športové a kultúrne aktivity
• odmena za odporúčanie kandidáta
• odmena za zlepšovacie návrhy
• sociálny program (firemný večierok, vianočný a vitamínový balíček,
teambuildingy)

Životopis je potrebné zaslať v slovenskom aj anglickom jazyku a priložiť motivačný list

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technický smer - podmienkou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Absolvent VŠ technického zamerania , alebo študent posledného ročníka VŠ (diaľkové štúdium), ktorý plánuje rozvíjať svoju kariéru v oblasti priemyselného inžinierstva (odvetvie automotive)
• Anglický jazyk – pokročilý slovom a písmom
• Kreativita, samostatnosť, racionálne myslenie
• Komunikatívnosť, flexibilita, ochota vzdelávať sa

Spoločnosť Samvardhana Motherson Reydel Companies Automotive Solutions Slovakia s.r.o. so svojim závodom v Nitre je členom skupiny Motherson, ktorá má celosvetové zastúpenie v 41 krajinách sveta. Patrí medzi popredných výrobcov komponentov pre automobilový priemysel vo svete.
Naším poslaním je poskytovať naším zákazníkom inovatívne kvalitné produkty. SMRC má plnú schopnosť navrhovať, vyvíjať a vyrábať kompletné a funkčné modulárne interiérové systémy. Naše skúsenosti v oblasti výroby materiálov, dizajnu a štýlu nám umožňujú zabezpečovať inovatívne a nákladovo efektívne výrobky.

Samvardhana Motherson Reydel Companies Automotive Solutions Slovakia s.r.o. with its plant in Nitra is the member of Motherson group, which is located in 41 countries all around the world. It belongs to producers of automotive industry components worldwide.
Our mission is to provide innovative quality products to our customers. SMRC has full capability to design, develop and manufacture complete and functional modular interior systems. Our expertise in manufacturing, materials, design and styling allows us to provide innovate, cost-and-weight-efficient products.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3696615  Megjelentetés dátuma: 6.7.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 100 - 1 200 EUR/mesiac1200