Можливість для людей з України

Operátor výroby v Nitre

SMRC Automotive Solutions Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Dolné hony 2, Nitra
Termín nástupu
dohodou
1 100 EUR/mesiacnavýšenie hodinovej mzdy už od 2.mesiaca + letná prémia 500€ + zimná prémia 500€ + dochádzkový bonus 60€ + mesačné prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluhovanie a sledovanie chodu jedného alebo viacerých strojov výrobnej linky
- vykonávanie činnosti v súlade s pracovnými postupmi: montáž a vstrekolisy
- plnenie strojov materiálom a jeho odoberanie v prípade zisteného prebytku
- kontrolovanie kvality – hodnotenie vyrobených komponentov a potiahnutých dielov
- vedenie evidencie o výrobe
- práca v trojzmennej prevádzke

• mesačné prémie už od 1.mesiaca
• dochádzkový bonus 60€
• stravovanie vo firemnej jedálni (zamestnanec platí za obed iba 1,20€)
• príspevky na športové, kultúrne a relaxačné aktivity
• odmena za odporúčanie kandidáta
• odmena za zlepšovacie návrhy
• sociálny program
• vzdelávacie a rozvojové aktivity pre zamestnancov

Vybraných záujemcov budeme kontaktovať s pozvaním na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- manuálna zručnosť
- pozornosť a dobrý zrak
- schopnosť pracovať v režime linky – v takte
- samostatnosť
- flexibilita - vrátane ochoty pracovať na nadčas
- zodpovednosť
- ochota učiť sa nové veci - práca na viacerých pracoviskách

Spoločnosť Samvardhana Motherson Reydel Companies Automotive Solutions Slovakia s.r.o. so svojim závodom v Nitre je členom skupiny Motherson, ktorá má celosvetové zastúpenie v 41 krajinách sveta. Patrí medzi popredných výrobcov komponentov pre automobilový priemysel vo svete.
Naším poslaním je poskytovať naším zákazníkom inovatívne kvalitné produkty. SMRC má plnú schopnosť navrhovať, vyvíjať a vyrábať kompletné a funkčné modulárne interiérové systémy. Naše skúsenosti v oblasti výroby materiálov, dizajnu a štýlu nám umožňujú zabezpečovať inovatívne a nákladovo efektívne výrobky.

Samvardhana Motherson Reydel Companies Automotive Solutions Slovakia s.r.o. with its plant in Nitra is the member of Motherson group, which is located in 41 countries all around the world. It belongs to producers of automotive industry components worldwide.
Our mission is to provide innovative quality products to our customers. SMRC has full capability to design, develop and manufacture complete and functional modular interior systems. Our expertise in manufacturing, materials, design and styling allows us to provide innovate, cost-and-weight-efficient products.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3359857  Megjelentetés dátuma: 8.1.2024  Alapbér (bruttó): 1 100 EUR/mesiac