Zubný asistent, Zdravotná sestra

Smile SV s. r. o.

Miesto práce
Senec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiacstravné lístky, odmeny,

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca zdravotnej sestry alebo zubného asistenta v stomatologickej ambulancii
Asistencia stomatológovi
Starostlivosť o stomatologickú ambulanciu
Asistencia lekárovi a podpora kolegov v rámci teamu pod vedením hlavnej sestry
Empatický prístup k pacientovi, PC práca s kartotékov v rámci kompetencie asistenta
Zodpovednosť k práci, pracovná doba hlavne po 13/h poobede až do večera.
Stomatologické kliniky v mestách Senec a Galanta
Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám prosím váš životopis na nižšie uvedenú e-mailovú adresu. Všetky CV budú starostlivo posúdené, pričom si vyhradzujeme právo osobne kontaktovať len vhodných uchádzačov na hľadanú pracovnú pozíciu.
E-mailová adresa [email protected]
Voľné pracovné miesta na klinikách v Senci a v Galante.

Stabilná práca v modernej stomatologickej klinike
Vysoko odborné adaptačné vzdelávanie
Moderné a nadštandardné vybavenie na modernej klinike
Krásne pracovné prostredie
Príjemný a profesionálny kolektív

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Zubné lekárstvo/stomatológia/ Zdravotníctvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zodpovednosť k práci

Zdravotníctvo
ID: 4036481  Megjelentetés dátuma: 20.2.2021  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac