Samostatná účtovníčka

Smartpoint s.r.o.

Miesto práce
Malacky
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
Od 700 EUR/mesiac- základná mzda ponúkaná uchádzačovi je vo výške 700,00 eur + mesačná variabilná zložka do výšky 500,00 eur, konečná mzda závisí od praxe a skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- účtovanie bankových výpisov, rozúčtovanie hromadných úhrad
- príprava a účtovanie jednostranných a vzájomných zápočtov
- realizácia bankových úhrad
- príprava a účtovanie rôznych refakturácií
- v prípade neprítomnosti zastupovanie pri účtovaní dodávateľských a odberateľských faktúr
- ostatné práce podľa pokynov nadriadeného pracovníka
- uvedená pracovná ponuka nie je na pozíciu hlavného účtovníka, neobsahuje účtovanie a výpočet miezd, výpočet DPH a dane z príjmov právnických osôb

- pohyblivá pracovná doba
- teambildingové aktivity

- v rámci výberového konania musí uchádzač absolvovať aj písomný test z účtovníctva (účtovné postupy, zákon o DPH, zákon o dani z príjmov)
- na osobný pohovor budú pozvaní uchádzači, ktorí budú spĺňať všetky uvedené požiadavky na vzdelanie a prax, ostatným uchádzačom ďakujeme, ale nebudeme ich kontaktovať so zamietavým stanoviskom

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomika, účtovníctvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

účtovník

Počet rokov praxe

2

Hľadáme šikovnú absolventku Ekonomickej univerzity so zameraním na účtovníctvo, v tomto prípade nevyžadujeme prax. V ostatných prípadoch je nutná minimálne dvojročná prax v účtovníctve. Hľadáme kandidáta, ktorý je v účtovníctve doma a požadujeme:

- ovládanie zákona o účtovníctve a postupov účtovania pre podnikateľov účtujúcich v sústave podvojného účtovníctva
- ovládanie zákona o dani z pridanej hodnoty, zákona o dani z príjmov a ostatných zákonov týkajúcich sa účtovníctva a ekonomiky

Dopravná a transportná spoločnosť Smartpoint s.r.o., sídliaca v Malackách má bohaté skúsenosti v oblasti dopravy a obchodu. Medzi hlavné činnosti patrí ponuka služieb na dopravnom trhu v oblasti prenájmu a poradenstva. Vďaka svojim zákazníkom sa stala významným poskytovateľom služieb pri štandardných transportoch, špeciálnych transportoch a prenájme. Ponuka poskytovaných služieb sa rýchlo rozrastá.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4042558  Megjelentetés dátuma: 5.3.2021  Alapbér (bruttó): 700 EUR/mesiac