Java Developer & nadšení pro kvalitní dodávku

Smartizen, s.r.o.

Místo práce
Okres Ostrava
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
45 000 - 88 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro inovativní projekt jedné z předních mezinárodních společností působící na českém trhu hledáme Java programátory (junior/medior/senior úrovně).

Náplní práce bude vývoj systému pro analýzy a predikce trendů na specifických trzích. Modely využívají rozsáhlé datové zdroje a jejich implementace tak vyžaduje vysoké nároky na algoritmizaci, výkon a spolehlivost.

Baví nás náročné projekty, o kterých jsme přesvědčeni, že jsou technologicky zajímavé. Záleží na tom, aby naše práce byla odvedena kvalitně a poctivě, dodané systémy spolehlivé a robustní. Řešíme kvalitu zadání a smysluplnost práce.

Co očekáváme?

  • Znalost Javy/JavaEE a zkušenosti s relačními databázemi
  • Zkušenosti s frameworkem Spring
  • Základní znalost UML a SQL (BE)
  • Praktické zkušenosti s GIT, Maven
  • Týmového hráče
  • Samostatnost při řešení úkolů
  • Práce s Atlassian nástroji (Confluence, JIRA)
  • Ochotu komunikovat v anglickém jazyce

Výhodou je zkušenost s dodávkami v enterprise prostředí. Hledáme technologickou zkušenost, ale taky schopnost systematicky a odpovědně pracovat na zadaných úkolech. Technologie, se kterými se u nás setkáte, jsou Python, Angular, Git, Maven, Graylog, Jenkins a Snowflake.

Co u nás najdete?

  • Přesvědčení, že pouze kvalitně odvedená práce dává smysl
  • Motivující platové ohodnocení
  • Možnost Home office, stravenky a flexipassy
  • Využití angličtiny a účast na mezinárodních projektech
  • Partu rozumných a inteligentních lidí, kteří se baví nejen prací
  • Možnost osobně se podílet na návrhu aplikace, možnost seberealizace a přímý vliv na výsledný produkt
  • Podporu ve vzdělávání a profesním růstu
  • Sdílení znalostí a speciální akce pro jejich prohlubování
  • Zázemí i pro mimopracovní aktivity
  • Férové a transparentní jednání
  • Zajímavé projekty a garanci spokojenosti s alokací ;-)

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano
ID: 4020237  Megjelentetés dátuma: 13.1.2021  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 45 000 Kč/měsíc