BIM nadšenec pre digitalizáciu v stavebníctve

smartCAD s.r.o.

Miesto práce
Čajakova 19, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
1 000 - 1 600 EUR/mesiacUvedená mzda je orientačná , závisí od skúsenosti a efektivity práce. + po 3 mesiacoch možnosť prehodnotenia a navýšenia mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nadšenca pre BIM riešenia, ktorý sa chce učiť a napredovať v najmodernejšej BIM technológii. (môžeš byť aj študent, ak poznáš sw Autodesk Revit - to je podmienka)

Využi túto možnosť aj svoj potenciál a pracuj vo firme, ktorá je technologickým lídrom pre BIM.
Dáme Ti priestor na rozvoj a staneš sa súčasťou nášho kamarátskeho tímu!
* budeš digitalizovať model stavby do požadovaných úrovní LOD /level of detail/
* nastavovať parametre modelu v cloudovom prostredí
* budeš pracovať v tíme - pod odborným vedením

Dôležité pre nás je, aby si bol odhodlaný neustále sa učiť novým postupom a sw technológiám.

Získaš:
* priestor pre realizáciu vlastných nápadov
* odborný rast v BIM technológiách
* odborné školenia, neustále napredovanie a práca v najnovších CAD SW
* teambuildingové akcie
* kamarátsky kolektív a pocit že s tebou rátame a si súčasť tímu
* príjemná, otvorená atmosféra v celej firme, férovosť v jednaní

Informácie o výberovom konaní

životopis pošlite na : [email protected]
určite sa Ti ozveme

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Autodesk Revit - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadujeme :
*otvorenú myseľ pre nové veci
* vzdelanie v stavbárskom obore
* znalosť sw Autodesk Revit
* logické uvažovanie
* vytrvalosť, pracovitosť a férové jednanie

✅ Sme tím odborníkov a nadšencov v BIM a CAD oblasti.
✅ Prinášame sw a technologické novinky pre slovenský trh.
✅ Máme :
- Silný konštrukčný tím so zameraním na vzduchové potrubia, supporty, závesy, oceľové konštrukcie a statické výpočty.
- Projekčný tím - Projektujeme priemyselné stavby, bytové domy, administratívne budovy aj rodinné domy.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4101325  Megjelentetés dátuma: 8.9.2021  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac