Projektový manažér/ Obchodník

SMART Systems s.r.o.

Miesto práce
Bottova, Nitra
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 2 000 EUR/mesiacprovízie z predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spracovanie cenových ponúk na základe zaslaných podkladov od zákazníka
- aktívna komunikácia so zákazníkom
- zodpovednosť za celý priebeh projektu
- perfektná znalosť ponúkaných produktov a služieb našej firmy
- obchodné a technické poradenstvo
- aktívna komunikácia s predajným tímom a manažérom
- aktívna účasť na výstavách firmy v rámci SR

- práca v malej a flexibilnej spoločnosti
- motivačné platové ohodnotenie
- príjemná a otvorená atmosféra vo firme
- príležitosti k osobnému rastu, podpora v podobe školení

V súčasnosti sme najúspešnejšia firma realizujúca centrálne vysávanie na Slovensku. Zaoberáme sa tiež predajom klimatizácií, tepelných čerpadiel a rekuperácií.
Hľadáme zodpovedného a pracovitého kolegu, ktorý rád komunikuje s ľuďmi a dohliadne na realizáciu zvereného projektu v takej kvalite akú by si želal na vlastnej stavbe. Naši zákazníci sa často stávajú našimi priateľmi a aj po dlhom čase od odovzdania systému si musia byť istý, že ich rozhodnutie zveriť projekt a realizáciu našej firme bolo jedno z ich najlepších rozhodnutí.
Toto je hlavný rozdiel medzi nami a našou konkurenciou a preto trváme na tom aby každý vo firme perfektne odviedol svoju prácu v požadovanej kvalite a množstve.
Plat je priamo úmerný prínosu daného pracovníka pre našu firmu. Na pohovor pozveme LEN vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technický

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Projektový manažér, Obchodník, obchodný zástupca

Počet rokov praxe

2

- Hľadáme nadšenca pre technické veci, ktorý rád komunikuje, má príjemné vystupovanie, dobré komunikačné a prezentačné zručnosti
- samostatnosť pri riešení úloh
- technické myslenie

Spoločnosť sa zaoberá predajom a montážou priemyselných vysávačov DUPUY, rekuperácii RENSON a PAUL, centrálnych vysávačov Electrolux, klimatizácii Electrolux, LG, tepelných čerpadiel.
Zabezpečujeme vysokú kvalitu služieb k ponúkaným produktom.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1150547  Megjelentetés dátuma: 7.1.2020  Alapbér (bruttó): 800 EUR/mesiac