Predajkyňa/administratívny pracovník Cilek Room (detský nábytok)

Smart Lines s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
1 000 - 1 200 EUR/mesiaczákladná mzda 1000€ +príplatky podľa skúseností uchádzača, po skúšobnej dobe + príplatky za víkendy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do pokojnej predajne Cilek Room v NC Bory Mall hľadáme milú komunikatínu kolegyňu/komunikatívneho kolegu s pozitívnym prístupom k zákazníkom. Predaj je zameraný na detský a študentský nábytok. Starostlivosť o zákazníka zahŕňa spracovávanie e-shop objednávok.

Náplň práce:
- prezentovanie produktov spoločnosti
- spracovávanie objednávok z e-shopu
- mailová a telefonická komunikácia so zákazníkmi
- starostlivosť o predajňu
- vytváranie cenových ponúk pre zákazníkov
- práca s PC
- práca s pokladňou

- príspevok na stravovanie
- povinné príplatky za prácu cez víkend
- zamestnanecká zľava
- príspevok na oblečenie po troch mesiacoch a potom každého pol roka
- stabilné a pokojné prostredie
- mladý kolektív

V prípade, že Vás ponuka zaujala, prosím, pošlite nám Váš životopis s fotografiou v slovenskom jazyku.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Çilek ponúka nábytok a vybavenie izieb zamerané pre bábätká, deti a tínedžerov pod konceptom predajní “Çilek Room”.
Viac na stránke www.cilekroom.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- pozitívny prísup k práci so zákazníkmi
- komunikatívny a ochotný prezenovať ponuku spoločnosti
- vzťah k práci s PC
- zodpovednosť

Spoločnosť Smart Lines s.r.o. je prevádzkovateľom obchodu CILEK ROOM, zameraným na predaj detského nábytku značky CILEK, ktorá je známa po celom svete.
Spoločnosť si zakladá na kvalite a spokojnosti zákazníkov, preto ponúka len kvalitný značkový tovar.

Predajňu CILEK ROOM nájdete v nákupnom centre Bory Mall Bratislava.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3163865  Megjelentetés dátuma: 14.3.2023  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac