Account Manager

SMART E-COMMERCE TECHNOLOGIES LLC

Miesto práce
Práca z domu
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), internship, stáž
1 200 - 2 400 EUR/mesiac⦁ Variabilné provízie a podiel zo zisku ⦁ Výkonnostné finančné bonusy na základe pravidelných mesačných správ

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre pripravované východoeurópske pobočky americkej spoločnosti Smart E-commerce Technologies LLC, ktorá sa špecializuje na vývoj a správu komerčných mobilných a webových aplikácií, hľadáme nových spolupracovníkov do medzinárodného tímu na pracovnú pozíciu Account Manager s možnosťou priameho postupu na pozíciu Key Account Manager alebo Global Key Account Manager.

Informácie o náplni práce:
⦁ Nadväzovanie a udržiavanie vzťahov s obchodnými partnermi elektronickou formou
⦁ Správa a rozširovanie obchodného portfólia
⦁ Komunikácia prevažne v anglickom jazyku

Zmluvný vzťah:
⦁ Mandátna zmluva
⦁ Dohoda o vykonaní práce
⦁ Možnosť TPP s alebo bez skúšobnej doby v závislosti od pracovných výsledkov
⦁ Nástup na pracovnú pozíciu možný ihneď

⦁ Možnosť práce z domu alebo na pobočke v Bratislave, Košiciach prípadne v inej krajine
⦁ Flexibilný pracovný čas
⦁ Variabilita pracovnej náplne
⦁ Komunikačné prostriedky zabezpečené zamestnávateľom (MS Office 365 Business)
⦁ Pravidelné odborné školenia
⦁ Možnosť kariérneho a osobnostného rastu

Spoločnosť Smart E-commerce Technologies LLC, je otvorená všetkým uchádzačom bez ohľadu na rasu, náboženstvo, národný pôvod, politické sympatie, pohlavie, sexuálnu orientáciu alebo zdravotné postihnutie.

V prípade záujmu Vás žiadame o zaslanie životopisu spolu s Vašou fotografiou, motivačného listu v anglickom jazyku a súhlasu o spracovaní osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Základy
Facebook - Základy
Instagram - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

⦁ Pracovná ponuka je vhodná pre uchádzačov vo veku 22 až 40 rokov
⦁ Komunikatívnosť a reprezentatívnosť
⦁ Základné skúsenosti s predajom služieb alebo produktov sú vítané, ale nie sú podmienkou
⦁ Zodpovedný prístup a bezúhonnosť
⦁ Samostatnosť, proaktivita a kreativita sú plusom

Spoločnosť Smart E-commerce Technologies LLC sa špecializuje na vývoj a správu komerčných mobilných a webových aplikácií.
ID: 3928802  Megjelentetés dátuma: 10.8.2020  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac