Junior trader

Smart Consulting and Solutions s. r. o.

Miesto práce
Einsteinova 3677/11, Petržalka
Druh pracovného pomeru
živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na trhu sa pohybujeme už od roku 1965. Za 50 rokov zamestnávame nespočetne veľa nadšených ľudí v Európe, ktorých sme naučili všetko od A po Z. Pre hladký štart tvojej kariéry prejdeš poriadnym zaškolením a postupným prechodom na samostatnú pozíciu.

Čo Ťa u nás nečaká!

- Nudné celodenné školenia
- Nebudeš hodený do hlbokej vody a „ukáž čo vieš“
- Cestovanie po celej SR
- Nemožnosť nič ovplyvniť svojou prácou

Čím sa budeš zaoberať?

- Najprv Ťa poriadne zaškolíme so skúseným kolegom
- Postupné začlenenie do chodu kancelárie
- Riešenie obchodných prípadov pod dohľadom
- Po zaškolení samostatná činnosť
- Príprava na odbornejšiu pozíciu
- Vyhodnocovanie diania na kapitálových trhoch
- Práca s profesionálnymi programami

Čo za to dostaneš?

- Nadštandardne motivujúce odmeny
- Perspektívny a prestížny obor
- Posun na SENIOR pozíciu v dohľadnej dobe
- Fungujúce prostredie európskej jednotky na trhu
- Zdokonalenie odborných zručností
- Nástup podľa dohody, najlepšie IHNEĎ!

- Know-how ťa dôkladne naučíme
- A pretože sme dobrá partia mladých ľudí, radi spolu niečo podnikneme aj mimo práce, preto ani o teambuildingové akcie u nás neprídeš
- Občerstvenie na pracovisku je pre nás samozrejmosťou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Riešenia Smart Consulting ponúkajú integrované riešenia ERP, služby, podporu, ktoré pomáhajú našim klientom pri riadení ich podnikania s maximálnou účinnosťou a spoľahlivosťou. Riešenia Smart Consulting poskytujú čestnosť, dôveryhodnosť a kreativitu.
Naša spoločnosť je partnerom spoločnosti IBM .... Uvedomujeme si našu spoločnosť a naše prostredie a prostredníctvom nášho odhodlaného úsilia a príspevkov sa vždy usilujeme stanoviť štandard, ktorý majú ostatní dodržiavať.
ID: 3844296  Megjelentetés dátuma: 18.11.2020  Alapbér (bruttó): 800 EUR/mesiac