800 - 1 600 EUR

Kolega do kancelárie (Telefonický operátor/ka)

Smart Consulting and Solutions s. r. o.

Miesto práce
Einsteinova, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme práve Vás, ak....
- Sa nebojíte komunikácie už s klientelou našej spoločnosti ohľadne zaujímavých
obchodných príležitostí
- Chcete presadiť aj Vaše vlastné nápady a inovácie
- Máte proklientskeho ducha a viete vyhodnotiť čo Váš klient potrebuje
- Ovládate základy s PC + ľahkej administratívy
- Preferujete zdokonaľovanie v tíme a kariérny rast
- Skúsenosti potrebné nie sú, nakoľko tými najúspešnejšími sú práve tí, ktorých si zaškolí
naša spoločnosť
- Zriaďovania obchodných účtov a vyhľadávania investičných príležitostí

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

800 EUR + prémie, bonusy v stovkách eur

Čo ponúkame:
- Okrem získavania pracovných skúseností aj pre kandidátov bez praxe - možnosť
naštartovania kariéry
- Garantovaný fixný plat + bonusy - vysoké garantované provízie až do
výšky 4-12 %
- Preferujeme dlhodobú spoluprácu
- Pravidelné zdokonaľovanie sa v podobe školiteľov hradených z našej strany, možnosti
získania osvedčení a certifikátov
- Práca v luxusnom business centre s dobrou dopravnou dostupnosťou a parkovaním
- Firemné akcie v európských metropolách a možnosť práce v zahraničí v rámci našich pobočiek
- Dostanete vlastný firemný počitáč a telefón s neobmedzeným paušálom a internetom
- Pracovná doba od PO-PIA od 08:30 - 17:00, pred víkendom v piatok skrátená, len do 15:00
- Práca je vykonávaná buď na dohodu o vykonaní práce alebo na živnosť

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Český jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

ETX Capital je brokerská společnost se sídlem ve Velké Británii - v Londýně. Společnost byla založena již v roce 1965 a je také členem Londýnské burzy cenných papírů (London Stock Exchange). Kromě toho je ETX Capital držitelem přísné britské licence FCA (Financial Conduct Authority) a podléhá její regulaci. Společnost ETX Capital je po celé roky uznávaným lídrem v online tradingu. Je vítězem hlasování jako poskytovatel nejlepších online grafů v rámci soutěže MoneyAM (2012), jako makléř s nejlepšími nástroji pro forex trhy a nejlepší software v oboru, oceněný UK Forex Awards (2013), a nejlepší CFD makléř v oboru v rámci ocenění World of Trading (2013). Svůj úspěch společnost vybudovala díky nabídce vynikajícího klientského servisu, úzkým a konkurenceschopným spreadům a vyspělé technologii pro obchodování. Se společností ETX Capital obchodují již tisíce spokojených obchodníků.
V dnešnom modernom svete trhovej ekonomiky a pokrokom technológií sa čoraz viac subjektov orientuje na obchodovanie a sledovanie aktuálneho diania na trhu. Čoraz viac subjektov využíva možnosť finančnej slobody a zárobku z pohodlia domova. Medzi ne spadajú nie len centrálne a komerčné banky, no aj rôzne poisťovne, fondy, štátne inštitúcie, veľké firmy a primárne individuálni obchodníci, o ktorých je čoraz viac väčší záujem. Pre obchodovanie je však potrebný broker, ktorý Vám priamo na trhu zrealizuje Vašu objednávku. Nakoľko sme jednou z najstarších brokerských spoločností v Európe, riadený priamo z centra Londýna, máme vysoko kvalifikované portfólio nie len brokerov, ale aj klientov, a to z nás robí jednu z najúspešnejších spoločností.

Naša spoločnosť je priamo nadviazaná na obchodníka ETX Capital, ktorý ma viac než 50 ročné skúsenosti a je garantom na trhu.

Adresa spoločnosti

Smart consulting and solutions
Einsteinova 3677/11
851 01 Bratislava

Kontakt

ID: 3627378   Megjelentetés dátuma: 18.11.2019   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   800 EUR + prémie, bonusy v stovkách eur