Pracovník v administratíve

Moutline, s.r.o.

Miesto práce
Einsteinova, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
600 po skúšobnej dobe 800 EUR + prémie,bonusy v stovkách eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- prípravy podkladov pre nariadených
- denné reportingy
- samozrejmosťou je telefonická i emailová komunikácia s našimi klientami
- spracovanie rôznych podkladov pre manažérov spoločnosti

- možnosti kariérneho rastu
- firemný telefón a počítač
- nadštandardné finančné ohodnotenie s
- prémie,bonusy častokrát vyššie ako základná zložka mzdy
- svetovo uznávaná a stabilná spoločnost
- dynamický a mladý tím ľudí

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Český jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť
- samostatnosť
- pracovitosť
- cieľavedomosť
- aktívnosť
- práca na počítači - na úrovni uživateľa - s MS Office a Internet
- vhodné aj pre externých absolventov

Obchodná spoločnosť zastupujúca viaceré medzinárodné firmy, ktoré ponúkajú rôzne investičné služby, zameraná na sprostredkovanie a predaj produktov a služieb našich obchodných partnerov.
Pomáhame korporátnym obchodným spoločnostiam zvyšovať obchodné výsledky a trhový podiel prostredníctvom unikátneho know-how. Poskytujeme prvotriedny obchodný softvér, ktorý umožňuje klientom získať významné znalosti v oblasti obchodu.
Spoločnosť má dlhoročné skúsenosti vo finančnej oblasti.
Talentovaný a motivovaný človek má u nás šancu vydať sa tými najzaujímavejšími smermi, ktoré prispievajú k osobnému rastu a hlbšiemu poznaniu. Umožňujeme mladím, priebojním ľuďom vybudovanie perspektívnej obchodnej kariéry.
ID: 3546167  Megjelentetés dátuma: 15.2.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 600 po skúšobnej dobe 800 EUR + prémie,bonusy v stovkách eur