Správca / správkyňa bytových domov

Služby pre bývanie s.r.o. Trenčín

Miesto práce
Krátka 2412, 911 01 Trenčín
Termín nástupu
01.08.2020
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 850 EUR/mesiacV závislosti od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečuje správu spoločných častí a zariadení bytového domu
- zabezpečuje údržbu a opravy spoločných častí a zariadení v bytových domoch
- zodpovedá za evidenciu a čerpanie fondu prevádzky, údržby a opráv
- zabezpečuje všetky plnenia spojené s užívaním bytov a nebytových priestorov v zmysle
platných predpisov
- zabezpečuje kontakt so zástupcami vlastníkov v bytových domoch
- vedie evidenciu odpočtov bytových vodomerov a určených meradiel
- spracováva rozbory podľa potreby vedenia spoločnosti
- v spolupráci so samostatným účtovníkom sleduje výšku nedoplatkov v bytovom dome

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomický odbor, administratíva

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Expert

Vodičský preukaz

B

Služby pre bývanie, s.r.o., Trenčín je progresívna a rýchlo sa rozvíjajúca spoločnosť, zameraná na zabezpečenie správy bytov a nebytových priestorov v meste Trenčín a jeho blízkom okolí. Poskytujeme služby v oblasti správy tak, aby vlastníci bytov mohli bezstarostne bývať, resp. užívať si svoju nehnuteľnosť.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 600061  Megjelentetés dátuma: 10.6.2020  Alapbér (bruttó): 800 EUR/mesiac