Administratívna pracovníčka s nemeckým jazykom

S. Invest s.r.o.

Miesto práce
okres Banská Bystrica
Termín nástupu
01.02.2018
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Potrebujeme posilu do nášho príjemného a mladého kolektívu. Prioritným predpokladom je znalosť nemeckého jazyka na úrovni C1 (ústna aj písomná).

Činnosti:
Vybavovanie firemnej korešpondencie, elektronickej pošty a telefonických hovorov
Práca s interným informačným systémom spoločnosti
Vypracovanie firemných dokumentov, spracovávanie rôznych podkladov pre nadriadených pracovníkov
Preklady dokumentov z nemeckého do slovenského jazyka a naopak
Práca s dokumentáciou – zakladanie, triedenie, vyhľadávanie, evidovanie, archivácia.
Zabezpečovanie bežných kancelárskych potrieb a pracovných pomôcok.
Obsluha bežných kancelárskych zariadení (počítač, kopírka).
Komunikácia s dodávateľmi, odberateľmi a externými partnermi.
Čiastočne personálna agenda

Možnosť kariérneho rastu
Plne hradené gastro lístky
Možnosť vzdelávacích kurzov
Flexibilný pracovný čas
Najmodernejšie technické vybavenie (iPhone s možnosťou využívania aj na súkromné účely)
Prémie a vianočné bonusy
Priateľský kolektív
Sociálne výhody (príspevok na zubné prehliadky)

V prípade záujmu nám pošlite svoj životopis v nemeckom jazyku spolu s fotografiou tváre.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Hlavné zameranie agentúry je sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb s pôsobením na nemecky a taliansky hovoriacom trhu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

zodpovednosť, spoľahlivosť, samostatnosť, iniciatíva, flexibilita, odolnosť voči stresu, precíznosť

Dobré znalosti práce s počítačom (výhodou je znalosť OS X)

S.Invest je švajčiarska personálna agentúra so sídlom na Slovensku. Zameriava sa na sprostredkovanie práce do západnej Európy, pričom však ponúka aj pracovné príležitosti na Slovensku. Náš mladý pracovný tím sa svojou inovatívnosťou a individuálnym ľudským prístupom líši od konkurencie. Naším cieľom je zabezpečovať hladký priebeh poskytovania služieb, a dosiahnuť tak spokojnosť našich klientov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 3228817  Megjelentetés dátuma: 1.12.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou