Programátor/technológ CNC fréz a sústruhov

SLOVTOS, spol. s r.o.

Miesto práce
Jasová pri Nových Zámkoch, 941 34 Jasová
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spracovanie CAD dát a tvorba CNC programov pre obrábacie stroje
- spolupráca a komunikácia s oddelením obchodu
- samostatná tvorba technologických postupov a ich optimalizácia
- optimalizácia a štandardizácia parametrov a stratégie obrábania
- spolupráca s obsluhou stroja pri nastavovaní programov
- podklady pre tvorbu cenových a termínových ponúk

Požiadavky na zamestnanca

Spoločnosť SLOVTOS má dlhoročné skúsenosti s presnou strojárskou výrobou a ponúka okrem svojho výrobného programu aj výrobné kapacity pre kooperačnú výrobu. Zabezpečujeme CNC delenie a obrábanie, brúsenie dielov, tepelné a povrchové úpravy ako i montáž. Máme skúsenosti s opracovaním ocele, hliníka, liatiny aj plastu. Disponujeme merným strediskom a certfikáciou kvality ISO 9001:2015. V súčasnej dobe dodávame diely pre rakúske a nemecké firmy, ktoré sú svetoznámymi výrobcami strojárskej techniky.
ID: 3761514  Megjelentetés dátuma: 12.9.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 000 - 1 500 EUR/mesiac