Hlavný čašník/Vedúci kaviarne

SLOVTHERMAE, Kúpele Diamant Dudince, š.p.

Miesto práce
Kúpeľná 107, 962 71 Dudince, Banskobystrický kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
800,- Brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- prijímanie objednávok, poskytovanie rád hosťom pri výbere nápojov a doplnkového
sortimentu, príprava a servírovanie nápojov, účtovanie, riešenie reklamácií hostí
- starostlivosť a zodpovednosť za plynulý chod kaviarne
- zodpovednosť za inventarizáciu zásob
- organizácia a riadenie práce podriadeného personálu
- dodržiavanie noriem a štandardov
- tvorba cien a ponuky
- tvorba kalkulácií
- spolupráca pri tvorbe plánu strediska
- správne vedenie ERP a odvod tržieb
- profesionálna a odborná pomoc pri príprave a organizácii akcií

Príplatky nad rámec zákonníka práce, príspevok do DDS, stravovanie v organizácii, a iné...

Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí sĺňajú stanovené požiadavky a prejavili o pracovnú pozíciu svoj záujem. Vyhradzujeme si právo spätne kontaktovať len vybraných uchádzačov. Výberové konanie prebieha formou osobného pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

vzdelanie v odbore gastronómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

- znalosť a skúsenosť s vedením gastronomických zariadení
- organizačné a riadiace schopnosti
- schopnosť viesť a motivovať tím
- kreatívne myslenie, komunikatívnosť, odolnosť voči stresu
- výbornú pracovnú disciplínu
- orientáciu na zákazníka
- príjemné vystupovanie
- samostatnosť a flexibilitu
- dôslednosť a precíznosť
- barmanský popr. baristický kurz výhodou
- zdravotný preukaz

Podnik poskytujúci kúpeľnú liečebnú starostlivosť pre pacientov s ochoreniami v indikačnom zozname sk. II - kardiológia, VI- neurológia, VII - reumatológia, ortopédia alebo úrazová chirurgia.
ID: 2814605  Megjelentetés dátuma: 4.10.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800,- Brutto