Stavbyvedúci/ Stavebný inžinier/ Projektový manažér

SLOVSTAV GROUP s.r.o.

Miesto práce
Piešťany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 300 - 1 800 EUR/mesiac+ odmeny v závislosti od skúseností a pracovného výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie a koordinovanie činností na zverenej stavbe,
- kontrola zrealizovaných prác, ich kvality a súladu s predpísanými technickými postupmi,
- čítanie výkresovej dokumentácie,
- vykonávanie stavebných meraní,
- objednávanie tovaru, stavebného materiálu a subdodávateľských služieb,
- príprava podkladov na fakturáciu za vykonané práce,
- príprava rozpočtov a dokumentácie na zapojenie do tendrov.

mobil, PC, služobné auto

Ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem. Kontaktovať budeme iba tých, ktorí spĺňajú požadované kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Pozemné stavby / Stavebníctvo / Inžinierske konštrukcie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

CENKROS - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

zodpovednosť, flexibilita, technická zdatnosť, praktické myslenie, organizačné schopnosti

Sme stavebná spoločnosť SLOVSTAV GROUP, s. r. o. so sídlom na Orave a aktivitami po celom Slovensku. Realizujeme výstavbu rodinných a bytových domov, občianskych a priemyselných budov a inžinierskych stavieb. Viac na www.slovstavgroup.sk alebo www.facebook.com/slovstavgroup
ID: 3965059  Megjelentetés dátuma: 9.9.2020  Alapbér (bruttó): 1 300 EUR/mesiac