Request for Service Coordinator

SlovShore, s.r.o.

Miesto práce
Devínska Nová Ves
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
od 1200 Eur brutto podla praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie, koordinácia projektového teamu
- administratívna podpora manažmentu
- príprava pravidelných a ad hoc reportov podľa potreby
- registrácia nových požiadaviek od zákazníka
- zozbieranie vstupov od jednotlivých manažérov alebo technikov potrebných pre vypracovanie cenovej ponuky
- vypracovávanie cenových ponúk
- sledovanie plnenia dátumov dodania a iných stanovených KPIs
- generovanie akceptačných protokolov, zabezpečovanie schvaľovacieho procesu na strane zákazníka a zasielanie finančnému oddeleniu ako podklad na fakturáciu
- komunikácia v anglickom jazyku

služobný mobilný telefón
DSS
sick days
dovolenka +

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

znalosť nemeckého jazyka je veľkou výhodou, nie je podmienka

SlovShore je mladá a dynamická spoločnosť so sídlom na Slovensku, ktorá navrhuje a dodáva technologické služby a zameriava sa na poskytovanie outsourcingových služieb v sektore informačných a komunikačných technológií.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3249777  Megjelentetés dátuma: 10.7.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1200 Eur brutto podla praxe