Elektrikár

SLOVPLAST Myjava a. s.

Miesto práce
Myjava
Termín nástupu
október 2019
700,-- € + odmeny, dochádzkový bonus, polročné a ročné prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- samostatná činnosť na elektrických zariadeniach do 1000V
- práca na 2 zmeny

• práca v príjemnom a čistom prostredí
• ponuka stabilnej pracovnej pozície
• dobrý kolektív
• príspevok na DDP
• príspevok na závodné stravovanie, teplé obedy
• pitný režim
• odmeny pri životnom jubileu
• firemné podujatia ako deň otvorených dverí a vianočný večierok, vianočné balíčky
• automat na teplé nápoje za zvýhodnené ceny
• príspevky na kultúrne podujatia a spoločenské akcie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnik

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

technické myslenie
manuálna zručnosť
zodpovedný prístup k práci
flexibilita

SLOVPLAST Myjava je významným výrobcom plastových sanitárnych produktov na Slovensku a v Čechách. Svojím výrobným programom nadviazal na 60-ročnú tradíciu výroby Slovenskej armatúrky Myjava. V súčasnosti vyrába plastové výrobky s náročnou aplikáciou pre strojársky, elektrotechnický, spotrebný a automobilový priemysel a je certifikovanou skúšobňou foriem pre výrobu plastových produktov. Technické vybavenie a produkčné kapacity nám umožňujú dodávať špeciálne výrobky prispôsobené požiadavkám zákazníkov.
SLOVPLAST Myjava dodáva svoje výrobky okrem domáceho - slovenského trhu do viacerých krajín Európskej Únie a na Balkán. Vďaka technologickému zázemiu a skúseným zamestnancom dokáže pružne reagovať na požiadavky zákazníkov a optimalizovať podľa nich výrobu.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3761483  Megjelentetés dátuma: 12.9.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 700,-- € + odmeny, dochádzkový bonus, polročné a ročné prémie