Obchodný referent

SLOVPLAST Myjava a. s.

Miesto práce
Myjava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.11.2019 alebo dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 800,- € brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Starostlivosť o existujúcich zákazníkov, prezentácie a konzultácie, riešenie požiadaviek zákazníka, evidencia obchodných zmlúv a zabezpečenie plnenia zmluvných podmienok, sledovanie objednávok, termínov, vybavenie korešpondencie pri jednotlivých obchodných prípadoch,

Ponuka stabilnej pracovnej pozície v spoločnosti s dlhoročnou históriou
- služobný mobil a notebook
- produktové školenia výrobkov
- možnosť profesionálneho rastu a vzdelávania
- flexibilná pracovná doba
- dobrý kolektív
- firemné akcie a podujatia
- príspevky na kultúrne podujatia a spoločenské akcie
- polročné a ročné odmeny
- dochádzkový bonus
- príspevok na DDP
- príspevky pri životných jubileách
- odmeny za zlepšovacie návrhy
- vianočné balíčky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, obchod, marketing, ekonomika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Ruský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Maďarský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) alebo Grécky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- komunikačné a prezentačné schopnosti
- obchodný štýl myslenia
- príjemné vystupovanie
- samostatnosť a zodpovednosť,
- schopnosť riešiť problémy

SLOVPLAST Myjava je významným výrobcom plastových sanitárnych produktov na Slovensku a v Čechách. Svojím výrobným programom nadviazal na 60-ročnú tradíciu výroby Slovenskej armatúrky Myjava. V súčasnosti vyrába plastové výrobky s náročnou aplikáciou pre strojársky, elektrotechnický, spotrebný a automobilový priemysel a je certifikovanou skúšobňou foriem pre výrobu plastových produktov. Technické vybavenie a produkčné kapacity nám umožňujú dodávať špeciálne výrobky prispôsobené požiadavkám zákazníkov.
SLOVPLAST Myjava dodáva svoje výrobky okrem domáceho - slovenského trhu do viacerých krajín Európskej Únie a na Balkán. Vďaka technologickému zázemiu a skúseným zamestnancom dokáže pružne reagovať na požiadavky zákazníkov a optimalizovať podľa nich výrobu.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3761467  Megjelentetés dátuma: 12.9.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 800,- € brutto