Elektromechanik - Údržba a opravy vlečky

SLOVNAFT MONTÁŽE A OPRAVY a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Nástupný plat 850,-eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Účel práce:
Vykonávať údržbu zabezpečovacieho a oznamovacieho zariadenia (ďalej ZOZ) železničnej vlečky Slovnaft a odstraňovať poruchy na zariadení.
Zodpovednosti / Úlohy:
• Vykonáva preventívnu a prediktívnu údržbu a opravy zariadení ZOZ.
• Odstraňuje poruchy na ZOZ priamo na technologickej pozícii v mieste na zverenom úseku.
• Pri odstraňovaní porúch na ZOZ a súvisiacich zariadeniach úzko spolupracuje so zamestnancami odberateľa a ostatných profesií ORI
• V prípade poverenia zastupuje nadriadeného a preberá pracovisko na realizáciu opravy a podpisuje povolenia na prácu
• Vykonávať práce podľa pokynov a príkazov priameho nadriadeného, alebo jeho zástupcu.
• Držanie pracovnej pohotovosti doma
• Jednorazovo alebo dočasne môže byť poverený výkonom iných prác.

Výhody z platnej Kolektívnej zmluvy:
- garantovaná vianočná odmena ( 13 plat )
- ročná výkonnostná odmena ( 14 plat )
- príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
- príspevok na dopravu do zamestnania 240,-€ ročne
- nadštandardná lekárska starostlivosť
- možnosť bezplatného využívania športovísk ( plaváreň, sauna, tenisové kurty, športová hala )
- pestrá ponuka jedál s doplatkom zamestnanca od 0,60 €
- príspevok pri narodení dieťaťa
- firemná materská škôlka a jasle s príspevkom zamestnávateľa
- jubilejné odmeny garantované Kolektívnou zmluvou
- zaujímavé odchodné pri odchode do dôchodku
- maximálny príspevok zamestnávateľa podľa legislatívy pri práceneschopnosti
- voľno na regeneráciu nad rámec zákona podľa Kolektívnej zmluvy
- sociálna výpomoc v ťažkých životných situáciách
- zamestnanecké parkovisko

Ak Vás tento inzerát zaujal, pošlite svoj štruktúrovaný životopis na nasledovnú e-mailovú adresu: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické zameranie

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

• Osvedčenie podľa Vyhlášky č.508/2009 Z. z., §21 a vyšší
• Vítaná znalosť problematiky elektronických obvodov.
• Vítaná znalosť problematiky železničného zabezpečovacieho zariadenia
• Elektrotechnické skúšky podľa zákona 513/2009 Z. z. a vyhlášky č. 205/2010 Z. z., na určených technických zariadeniach elektrických.
(prípadne zaškolíme)

SLOVNAFT MONTÁŽE A OPRAVY a.s. je údržbárska spoločnosť, ktorá poskytuje komplexnú starostlivosť o strojno-technologické zariadenia, elektrozariadenia, zariadenia merania a regulácie a komplexné služby v oblasti dodávok investičných celkov, rekonštrukcií, modernizácií a opráv.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3391356  Megjelentetés dátuma: 16.5.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Nástupný plat 850,-eur