Mechanik elektrických zariadení - Produkcia - Dielňa opráv elektrických zariadení

SLOVNAFT MONTÁŽE A OPRAVY a.s.

Miesto práce
Vlčie Hrdlo, P.O.BOX 52, 820 03 Bratislava 23, Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Účel práce:
Údržba a oprava elektrických zariadení
Zodpovednosti / Úlohy:
• Výkon preventívnej a prediktívnej údržby elektrických zariadení.
• Odstraňovanie porúch na elektrickom zariadení
• Pri odstraňovaní porúch spolupracuje so zamestnancami odberateľa a ostaných profesií ORI
• V prípade poverenia zastupuje nadriadeného a preberá pracovisko na realizáciu opravy a podpisuje povolenia na prácu
• Vykonáva práce podľa pokynov a príkazov priameho nadriadeného, alebo jeho zástupcu.
• Držanie pracovnej pohotovosti mimo pracociska v mimo pracovnom čase
• Práca s technickou dokumentáciou ( normy, revízne správy a pod. )
• Vykonáva jednoduché administratívne úkony ( pracovné denníky, meracie protokoly a pod. )

Výhody z Kolektívnej zmluvy

Ak Vás tento inzerát zaujal, pošlite svoj štruktúrovaný životopis na nasledovnú e-mailovú adresu: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• § 22 vyhlášky 508/2009 Z. z.
• Schopnosť technicky myslieť
• Schopnosť pracovať samostatne, ale aj v tíme
• Ochota ďalšieho vzdelávania

SLOVNAFT MONTÁŽE A OPRAVY a.s. je údržbárska spoločnosť, ktorá poskytuje komplexnú starostlivosť o strojno-technologické zariadenia, elektrozariadenia, zariadenia merania a regulácie a komplexné služby v oblasti dodávok investičných celkov, rekonštrukcií, modernizácií a opráv.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3193068  Megjelentetés dátuma: 20.9.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou