Mechanik automatizačných zariadení - Produkcia - Dielňa opráv automatizačných zariadení

SLOVNAFT MONTÁŽE A OPRAVY a.s.

Miesto práce
Vlčie Hrdlo, P.O.BOX 52, 820 03 Bratislava 23, Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Účel práce:
Údržba a opravy automatizačných zariadení
Zodpovednosti / Úlohy:
• Opravy a údržba automatizačnej techniky na prevádzkach a v dielni
• Nastavovanie a kalibrácia automatizačnej techniky ( vysielače, prevodníky, regulátory, regulačné armatúry a pod. )
• Jednoduché montážne práce
• Práca s HART komunikátorom a PC
• Montážne práce charakteru elektro ( zapájanie a montáž nových obvodov, združovacích skriniek a pod. )
• Jednoduché zámočnícke a montážne práce ( vŕtanie, brúsenie )
• Práca s technickou dokumentáciou ( schémy, výkresy, revízne správy, normy a pod. )
• Jednoduchá administratívna činnosť ( denníky, pracovné povolenia )
• Pohotovosť mimo pracoviska v mimopracovnom čase

Výhody z Kolektívnej zmluvy

Ak Vás tento inzerát zaujal, pošlite svoj štruktúrovaný životopis na nasledovnú e-mailovú adresu: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, najlepšie MaR

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Vyhláška 508/2009 Z. z., § 22, rozsah NN a s nebezpečenstvom výbuch
• Práca s komunikačnou technikou
• Prax v odbore minimálne 2 roky – nie je podmienkou
• Skúsenosti v údržbe automatizačných zariadení
• Schopnosť technicky myslieť
• Schopnosť pracovať samostatne, ale aj v tíme
• Zodpovednosť
• Flexibilita
• Ochota ďalšieho vzdelávania

SLOVNAFT MONTÁŽE A OPRAVY a.s. je údržbárska spoločnosť, ktorá poskytuje komplexnú starostlivosť o strojno-technologické zariadenia, elektrozariadenia, zariadenia merania a regulácie a komplexné služby v oblasti dodávok investičných celkov, rekonštrukcií, modernizácií a opráv.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3193059  Megjelentetés dátuma: 20.9.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou