Líder - prekladateľ (ruský-slovenský jazyk)

SLOVMEDIA SK s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 037 - 1 347 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme lídra na výrobnú linku - kontrolovanie, riadenie rusky hovoriacich zamestnancov, prekladanie z ruského do slovenského jazyka a naopak. V prípade ak niekto zo zamestnancov vypadne z linky, treba ho nahradiť (aj manuálna práca). Práca je na 2 zmeny od pondelka do piatku po 8 hodín. Práca v stoji.

o Dvojzmenná prevádzka (týždeň ranná/týždeň poobedná)
o Pracovná doba: 7,25h + prestávky (15 minút prestávka na odpočinok a občerstvenie + 30 minút obedová prestávka)
o Pracuje sa štandardne od pondelok-piatok + pracovné soboty podľa potreby výroby

o Základná zložka mzdy: 1037 € brutto
o Variabilné zložky mzdy: dochádzkový bonus 110€ brutto a výkonnostný bonus do 85€ brutto
o Príspevok na dopravu od 15€ do 150€
o Celková mzda u zamestnanca žijúceho do 20km od sídla spoločnosti: 1037€+110€+85€+15€=1247€ brutto

Informácie o výberovom konaní

o Pracovná zmluva na dobu určitú
o 3 mesačná skúšobná doba

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Nadnárodná spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou elektroniky. Vo svete zamestnáva niekoľko tisíc ľudí.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

o 13. a 14. plat – vyplácaný pred celozávodnými dovolenkami v júli a v decembri
- kritériá ovplyvňujúce výšku 13. a 14. platu: dochádzka zamestnanca, individuálne hodnotenie a KPI (hodnotenie na základe stanovených cieľov)
o Závodné stravovanie od 1,10€
o Zamestnanecká autobusová doprava
o Náborová prémia do výšky 300€
o Životné a úrazové poistenie hradené firmou
o Tréningový a rozvojový program (interné aj externé odborné a softskills školenia)
o Starostlivosť o zamestnanca počas pandémie (bezplatná distribúcia jednorazových rúšok a dezinfekčných gélov)
o Možnosť antigénového testovania priamo v spoločnosti
o Podpora zdravého životného štýlu (Multisport karta, podpora aktívnych športovcov, vitamínové balíčky, vstupenky na športoviská)
o Pravidelné zamestnanecké akcie a darčeky pre zamestnancov
o Odmena za odpracované roky
o Príspevky pri životných udalostiach (narodenie dieťaťa, úmrtie v rodine)
o Príspevok pre školopovinné deti
o Aktívne zapájanie zamestnancov do dobrovoľníckych aktivít (darovanie krvi, Naše mesto, environmentálne aktivity,...)
o Zamestnanecké výhody v podobe zliav na nákup výrobkov alebo služieb

Benefity budú bližšie prezentované počas osobného pohovoru.

Sme mladá a dynamická spoločnosť s rozsiahlym portfóliom služieb na Slovenskom trhu. Spolupracujeme prevažne s automobilovým a elektrotechnickým priemyslom.
ID: 4067425  Megjelentetés dátuma: 22.4.2021  Alapbér (bruttó): 1 037 EUR/mesiac