Jednoduchá práca za 1070 € vhodná aj pre ženy. Stabilita, istota, neprepúšťame ľudí, ubytovanie zabezpečené, strava za 1 € (operátor výroby)

SLOVMEDIA SK s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
910 - 1 070 EUR/mesiac13. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

PRÁCA V AUTOMOBILOVOM PRIEMYSLE OD PONDELKA DO PIATKU V TROJZMENNOM REŽIME NA PREVÁDZKÁCH - MONTÁŽ, ZVAROVŇA, LAKOVŇA, LOGISTIKA, KONTROLA KVALITY.

- Pracovník zabezpečuje montáž jednotlivých automobilových komponentov v rámci montáže automobilov,
- Drobné údržbové práce v rámci svojej zodpovednosti,
- Čistenie a upratovanie svojho pracovného miesta,
- Dodržiavanie bezpečnostných pokynov a pracovných štandardov.

- základná nástupná mzda 850€/brutto
- nočný príplatok 1,60 eur/hod. (mesačne od 60 do 120 eur/brutto)
- individuálna PRÉMIA v max. výške 185 eur
- nadčasové príplatky 25 % až 50 %
- 13. plat
- zabezpečené ubytovanie (1.mesiac ZADARMO, od 2.mesiaca 100eur/mesiac)
- zabezpečené stravovanie - LEN ZA 1,09 EURA
- celoročný pitný režim
! možnosť prísť pracovať z celého Slovenska - UBYTOVANIE ZABEZPEČENÉ!

BENEFITY ZAMESTNANCOV SPOLOČNOSTI SLOVMEDIA:
- príspevok na dopravu do výšky 50€/mesiac (po vydokladovaní cestovných lístkov),
- preplatenie nákladov na pohovor po prvom odpracovanom mesiaci,
- odmena 50€ po 3 mesiacoch za dochádzku bez neprítomnosti na pracovisku (PN, návšteva lekára, absencie).

- prechod do kmeňového stavu,
- dlhodobá stabilná spolupráca,
- zaškolenie priamo na pracovisku.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Medzinárodná spoločnosť pracujúca v automobilovom priemysle.
Oblasť priemyselnej výroby, kde sa môžu zamestnať ľudia, ktorých láka práca s najmodernejšími technológiami v oblasti automobilového priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Sme mladá a dynamická spoločnosť s rozsiahlym portfóliom služieb na Slovenskom trhu. Spolupracujeme prevažne s automobilovým a elektrotechnickým priemyslom.
ID: 4033874  Megjelentetés dátuma: 15.2.2021  Alapbér (bruttó): 910 EUR/mesiac