Oddychujte 5 dní a pracujte len 2 dni. U nás tak zarobíte až 750 € ! (operátor výroby - Trnava)

SLOVMEDIA SK s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
431 - 755 EUR/mesiac13. plat, odmena zo zisku raz za rok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v stoji v sobotu a v nedeľu
Za 8 až 10 dní odpracovaných v mesiaci zarobíte 704 až 755 € brutto.

Montáž:
Výrobný pracovník na montáži sa zúčastňuje poslednej fázy výrobného procesu skladaním jednotlivých častí vozidla: mechanické a elektrické vybavenie. Z montáže odchádzajú hotové vozidlá.

* Práca na trvalý pracovný pomer
Pracovná doba: 1. možnosť - sobota od 06:00 do 16:10 h a v nedeľu od 18:50 do 05:00 h.
2. možnosť - sobota od 14:00 do 00:10 h a v nedeľu od 18:50 do 05:00 h.
- základná nástupná mzda 431 €/mesiac
- nočný príplatok 66 €/mesiac
- príplatok za prácu cez víkend 207 €/mesiac
- od 2. mesiaca individuálna prémia 51 €/mesiac
- v prípade ak odpracujete dobrovoľný nadčas cez týždeň 40 % príplatok
- 13. plat
- odmena zo zisku raz ročne
- strava (hlavné jedlo) za 0,90 €
- ubytovanie 5 €/noc (zabezpečené na vlastnom
byte, nie ubytovňa - 2 osoby v izbe)
v prípade záujmu vieme poskytnúť aj ubytovňu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Medzinárodná spoločnosť pracujúca v automobilovom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Sme mladá a dynamická spoločnosť s rozsiahlym portfóliom služieb na Slovenskom trhu. Spolupracujeme prevažne s automobilovým a elektrotechnickým priemyslom.
ID: 3967186  Megjelentetés dátuma: 11.9.2020  Alapbér (bruttó): 431 EUR/mesiac