Ponúkame najľahšiu prácu vo výrobe za 850 Euro, ubytovanie zabezpečené. Zamestnáme každého (operátor výroby - Nitra)

SLOVMEDIA SK s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
730 - 850 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v stoji na 3 zmeny po 7,5 hodiny od pondelka do piatku.

(a) Montáž klimatizačných jednotiek v stanovenom čase, požadovanej kvalite, podľa predpísaných pracovných postupov
(b) Obsluhovanie, nastavovanie a riadenie výrobných prístrojov a zariadení
(c) Kontrolovanie kvality vstupných materiálov, priebežná kontrola kvality výrobkov
(d) Zodpovednosť za dodržiavanie výrobných a technologických postupov

* Práca na trvalý pracovný pomer
. Po zaučení zvýšenie základnej mzdy na 760 až 810 Euro
+ Zmenové príplatky
+ Príplatky za nadčas a sviatky
+ Zabezpečené ubytovanie za 70 € mesačne na osobu
+ Variabilná mesačná odmena 10 % zo základnej mzdy
+ Príspevok na dopravu mesačne 20 Euro
+ Dochádzková odmena 2x ročne po 200 EUR
+ Príspevok na stravovanie 3 EUR/deň + 1 EURO zamestnanec

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Nadnárodná spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou klimatizácií do automobilového priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Sme mladá a dynamická spoločnosť s rozsiahlym portfóliom služieb na Slovenskom trhu. Spolupracujeme prevažne s automobilovým a elektrotechnickým priemyslom.
ID: 3848364  Megjelentetés dátuma: 15.1.2020  Alapbér (bruttó): 730 EUR/mesiac