Raňajkový kuchár/ka - práca s ponukou ubytovania grátis

Slovkarpatia Hotel a.s.

Miesto práce
Bajkalská, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď :)
800 EUR/mesiac+ bonus + príplatky (nadčas, víkend, sviatok, noc)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávanie všetkých pracovných povinností a činností vyplývajúcich z pracovnej pozície raňajkový kuchár v hotelovej kuchyni
- príprava teplého a studeného raňajkového bufetu, príprava nárezov, šalátov, nátierok a pod.
- priebežná kontrola a starostlivosť o raňajkové bufety
- pomocné práce pri príprave cateringov
- samostatnosť, dochvíľnosť, zodpovednosť za zverené suroviny

- ubytovanie GRÁTIS
- zamestnanecká strava
- parkovanie
- možnosť cestovať v rámci IHG siete za zvýhodnené zamestnanecké ceny

- životopis zasielajte prostredníctvom portálu profesia.sk alebo priamo na uvedený mailový kontakt
- kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov
- na základe telefonického kontaktu bude dohodnutý termín osobného pohovoru s vybranými uchádzačmi

- Vopred ďakujeme za prejavený záujem pracovať pre našu spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

gastronómia

- samostatnosť, pracovitosť, kreativita
- uprednostňujeme uchádzačov s praxou
- práca je vhodná aj pre absolventa

Novootvorený, najväčší apartmánový dom v Bratislave - Bajkalska Apartments sa nachádza v budove bývalého hotela Holiday Inn Bratislava. Bajkalska Apartments ponúka dlhodobé ubytovanie apartmánového typu v kompletne zrekonštruovaných priestoroch.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3780659  Megjelentetés dátuma: 15.1.2020  Alapbér (bruttó): 800 EUR/mesiac