Vodič

SLOVGAST, a.s.

Miesto práce
Vlčie hrdlo 2, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
840 €/brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- závodné stravovanie / rozvoz stravy
- vedenie motorového vozidla v BA a okolie
- údržba motorového vozidla
- evidencia odjazdených km a sledovanie PHM
- dodržiavanie zásad HACCP a BOZP
- pracovná doba 5:00 - 13:00 hod. pondelok až piatok
- základný plat 700 € + 140 € (+ príplatky v zmysle zákonníka práce a ďalšie odmeny)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B, C

Počet rokov praxe

1

Flexibilita, presnosť a rýchlosť práce, spoľahlivosť a dôveryhodnosť, schopnosť pracovať v tíme

SLOVGAST a.s., sme dynamická spoločnosť poskytujúca služby v oblasti gastronómie. Na trhu pôsobíme od roku 1991. Za tak dlhé obdobie sme získali veľké množstvo skúseností, ktoré zakaždým aplikujeme do výroby hotových (trvanlivých) jedál.

Našim cieľom je poskytnúť a zabezpečiť pre odberateľov výrobu a dodávku teplých, studených jedál v širokom sortimente s možnosťou výdaja priamo u nášho klienta. Využívame osvedčené gastronomické nástroje a stratégie a našim komplexným prístupom poskytujeme našim klientom kompletné riešenia v oblasti stravovania.

" Svet plný chutí! "

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2632986  Megjelentetés dátuma: 15.1.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 840 €/brutto