Vedúci strediska mechanizácie a hospodárskeho dvora

SLOVETRA, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiacZákladná mzda 1100 € + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• v rozsahu svojej právomoci samostatne rozhoduje o všetkých otázkach mechanizácie, dopravy a rastlinnej výroby v súlade s právnymi predpismi, podnikovými predpismi a príkazmi nadriadeného
• zabezpečuje plnenie výrobných úloh podľa stanoveného plánu
• zabezpečuje a spracováva podklady ku mzdám podriadených zamestnancov v systéme AgroCont, predkladá prvotné doklady pre výpočet odmien pracovníkov na archiváciu poverenému pracovníkovi mzdového oddelenia
• zabezpečuje prípravu podkladov pre potreby účtovníctva
• zodpovedá za pridelené sklady, plánovanie, nákup, príjem, výdaj a evidenciu zásob (poľnohospodárske komodity, náhradné diely, oleje, mazadlá, PHM, palivá a iný drobný materiál)
• zabezpečuje nákup zásob na základe aktuálnej potreby a schválenej objednávky od holdingového vedúceho
• zabezpečuje príjem/výdaj zásob, jeho skladovanie (uloženie, kontrolu a zabezpečenie zásob) podľa druhu zásob a prevádzkových pravidiel družstva
• v informačnom systéme vedie príslušnú evidenciu zásob v sklade, ktorá zahŕňa vystavovanie príjmových a výdajových dokladov, vystavovanie, príjem a evidenciu dodacích listov
• pripravuje tovar na vyskladnenie a zabezpečuje jeho nakládku na dopravný prostriedok
• organizuje a vykonáva inventúry na pridelených skladoch a zodpovedá za vzniknuté inventúrne rozdiely
• zabezpečuje prevádzkyschopnosť, pravidelnú údržbu a opravy všetkých poľnohospodárskych strojov a dopravných prostriedkov
• dohliada na správne odstavenie a očistenie strojov na odstavnú plochu a dozerá na parkovanie mechanizmov
• vedie evidenciu veľkých technických preukazov, sleduje expiráciu technických a emisných kontrol všetkých dopravných prostriedkov
• komunikuje s dopravným inšpektorátom, poisťovňami a inými inštitúciami
• zodpovedá za vedenie agendy z oblasti energetiky, vodného hospodárstva, požiarnej ochrany, BOZP a životného prostredia
• vykonáva opravárenské služby pre iné strediská a tretie strany na základe objednávky
• zabezpečuje starostlivosť o pridelené objekty (dvory a budovy)
• organizuje pracovné činnosti podriadených zamestnancov a plánuje pracovné zmeny
• pravidelne hodnotí výsledky práce, dôsledne uplatňuje zásady odmeňovania za prácu v súlade s internými predpismi podniku

- auto
- notebook
- telefón
- možnosť ubytovania
- naturálne benefity z výrobkov /zľavy/

Svoj životopis a motivačný list zašlite spolu s GDPR na dole uvedenú e-mailovú adresu. Kontaktovať budeme len vybraným uchádzačom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

poľnohospodárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Agrocont - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- dôslednosť
-zmysel pre detail
- komunikatívnosť
- samostatnosť riešiť problémy
- cieľavedomosť

Spoločnosť zastrešujúca činnosť niekoľkých poľnohospodárskych spoločnosti. Zaoberá sa kúpou a predajom poľnohospodárskych komodít, poskytovanym služieb v oblasti mechanizácie, rastlinnej a živočíšnej výroby.
ID: 4057555  Megjelentetés dátuma: 27.5.2021  Alapbér (bruttó): 1 100 EUR/mesiac