Regionálny agronóm/ka

SLOVETRA, a.s.

Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
4.11.2019
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 - 2 500 EUR/mesiac2.000 EUR + 20% prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Skupina poľnohospodárskych podnikov, hľadá kolegu/kolegyňu na pozíciu regionálneho agronóma
- agronomická činnosť
- spolupráca na plánoch
- sledovanie a vyhodnocovanie vybraných ukazovateľov v RV
- agronomickú evidenciu v programe Agrocont
- zabezpečovanie vstupov
- úzka spolupráca s mechanizačným úsekom
- úzka spolupráca s ŽV
- sledovanie aktuálnej pôdohospodárskej legislatívy
- príprava reportov
- spolupracuje pri ročnom plánovaní prác a výnosov plodín
- spolupracuje pri ročnom plánovaní použitia hnojív, chemikálii a osív
- vypracovať/kontrolovať a podávať hlásenia na orgány kontroly a podpory (UKSUP,PPA)

- auto
- notebook
- telefón
- možnosť ubytovania
- naturálne benefity z výrobkov /zľavy/

Svoj životopis a motivačný list zašlite prosím na dole uvedenú e-mailovú adresu. Kontaktujte nás len tí, ktorí mate vážny záujem pracovať v oblasti poľnohospodárstva.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

poľnohospodárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Fakturácia - Základy
Microsoft Windows - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť
- samostatnosť riešiť problémy
- cieľavedomosť

Spoločnosť zastrešujúca činnosť niekoľkých poľnohospodárskych spoločnosti. Zaoberá sa kúpou a predajom poľnohospodárskych komodít, poskytovanym služieb v oblasti mechanizácie, rastlinnej a živočíšnej výroby.
ID: 3336878  Megjelentetés dátuma: 22.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 2 000 - 2 500 EUR/mesiac2.000 EUR + 20% prémie