Manažér nákupu/verejného obstarávania

Slovenský zväz ľadového hokeja

Miesto práce
Trnavská cesta, Bratislava
Termín nástupu
čím skôr
1 900 EUR/mesiacvýška mzdy bude závisieť od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zastrešovanie procesov nákupu a verejného obstarávania
- Tvorba procesov, metodiky nákupu vrátane nákupov cez verejné obstarávanie
- Koordinácia prípravy podkladov pre výberové konania s jednotlivými oddeleniami
- Príprava súťažných podkladov pre účely oslovovania a ostatných dokumentov
- Zodpovednosť za správne vykonanie nákupu, resp. verejného obstarávania
- Vyjednávanie obchodných podmienok
- Práca s portálmi pre verejné obstarávanie
- Vyhodnocovanie nákupov vrátane dokumentácie a komunikácia na dotknuté strany
- Sledovanie legislatívy v danej oblasti
- Reporting nákupov a úspor vs. budget
- Správa car fleet

Môžete sa tešiť na:
- hokejové prostredie
- stravné nad rámec zákona
- pitný režim
- zľavový program

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

finančné, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
Microsoft Teams - Základy

- VŠ vzdelanie
- skúsenosti v oblasti nákupu na samostatnej pozícii min 3 roky podmienkou
- skúsenosti z oblasti verejného obstarávania podmienkou
- znalosť zákonných predpisov o verejnom obstarávaní
- skúsenosť s hokejom veľkou výhodou
- vyjednávacie a komunikačné schopnosti
- zmysel pre detail
- zodpovednosť a morálna integrita

(SZĽH) Slovenský zväz ľadového hokeja je občianske združenie, ktorého hlavnou náplňou je organizovanie športových podujatí rôznych vekových kategórií, zastrešovanie činnosti profesionálnych i amatérskych športovcov, klubov, rozhodcov, či funkcionárov, ale hlavne vzdelávanie a rozvoj detí aj dospelých po športovej i osobnostnej stránke.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4072627  Megjelentetés dátuma: 30.4.2021  Alapbér (bruttó): 1 900 EUR/mesiac