Referent autoprevádzky

Slovenský pozemkový fond

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
890 EUR/mesiacMinimálne 890,- € (platová tarifa zamestnancov vo verejnej správe + osobný príplatok), minimálny plat pri nástupe a počas 3 - mesačnej skúšobnej doby. Konečná výška nástupného platu bude závislá od dĺžky započítanej odbornej praxe.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- centrálna správu vozového parku fondu a spracovanie agendy v IS, najazdené km, úspora a nadspotreba PHL, tankovanie, spotreba, prevádzkové náklady na MV, umývanie MV, spracovanie zostáv pre potreby odd. financovania a rozpočtu, kontrola vyúčtovaní MV, kontrola prevádzkových listov najazdené km, žiadanky, bločky o tankovaní a kniha jázd, pri zistení rozdielov komunikácia s nadriadenými zamestnancami,
- centrálne spracovanie podkladov ku obstarávaniu prác tovarov a služieb v oblasti autodopravy a spolupráca pri vypracovaní časti súťažných podkladov, na výber dodávateľa PHM, poistenie MV – zákonné poistenie a havarijné poistenie,
- centrálne zabezpečovanie obstarania diaľničných známok vozového parku SPF,
- centrálne kontrolovanie platnosti EK a STK a zabezpečenie platnosti EK a STK,
- centrálne zabezpečovanie servisu MV SPF,
- spolupracovanie pri centrálnej inventarizácii majetku,
- centrálne kontrolovanie a rozúčtovanie faktúr za nákup PHL a zabezpečenie úhrady faktúr, rozúčtovanie faktúr nákupu PHL podľa jednotlivých vozidiel,
- vedenie centrálnej evidencie nákladov na opravy, servisné prehliadky, služby podľa jednotlivých MV,
- centrálne zabezpečovanie výmeny platobných kariet PHL každé 2 roky, v prípade straty alebo krádeže platobnej karty zablokovanie karty a zabezpečenie novej karty,
- centrálne zhotovovanie dohôd o používaní služobných motorových vozidiel a dohôd o hmotnej zodpovednosti,
- centrálne prihlasovanie a odhlasovanie MV na dopravnom inšpektoráte,
- centrálne evidovanie škodových prípadov a riešenie škodových udalostí a zabezpečenie a kontrola úhrad poistných plnení,
- v prípade straty dokladov centrálne zabezpečenie úkonov na dopravnom inšpektoráte,
- spracovávanie materiálov do porady vedenia a rady fondu,
- centrálne spracovávanie požiadaviek na objednávky v oblasti autodopravy,
- vyhotovenie podkladov pre ĽZ za starostlivosť o služobné MV,
- koordinácia chodu stravovacej jednotky a riešenie s tým súvisiacich problémov,
- kontrolovanie a analýza využívania MV, kontrolovanie čerpania z bankových kariet, umývanie MV, primeraná početnosť a ďalšie analyzovanie z pohľadu hospodárnosti a účelnosti.

- benefity vyplývajúce z kolektívnej zmluvy
- pohyblivá pracovná doba

Pracovný pomer na dobu určitú 1 rok s trojmesačnou skúšobnou dobou s možnosťou predĺženia pracovného pomeru. Možnosť práce aj z Dunajskej Stredy.
Pozvaní na pohovor budú len vybraní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

v oblasti - autodoprava

Počet rokov praxe

2

Aktívny vodič
Znalosť programu SPIN výhodou
Analytické a technické myslenie
Komunikatívnosť
Samostatnosť
Zodpovednosť

SPF spravuje poľnohospodárske nehnuteľnosti vo vlastníctve štátu ustanovené osobitným predpisom a podiely spoločnej nehnuteľnosti vo vlastníctve štátu ustanovené osobitným predpisom. Zároveň nakladá s pozemkami, ktorých vlastník nie je známy okrem pozemkov, ktoré sú lesnými pozemkami, ako aj podielmi spoločnej nehnuteľnosti, ktorých vlastník nie je známy.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4072054  Megjelentetés dátuma: 30.4.2021  Alapbér (bruttó): 890 EUR/mesiac