Personalista/mzdový účtovník

Slovenský ľudový umelecký kolektív

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
1 000 - 1 500 EUR/mesiacV závislosti od veľkosti úväzku a skúseností kandidáta. Odmeňovanie v zmysle zákona 553/2003 Z. z.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-zabezpečuje a vykonáva komplexnú odbornú personálnu agendu;
-zabezpečuje odbornú prípravu písomností súvisiacich s vymenovaním, odvolaním, so vznikom, zmenou, skončením pracovného pomeru zamestnancov v SĽUK v súlade s platnými všeobecne záväznými právnymi predpismi;
-sleduje a kontroluje platnosť pracovných pomerov zamestnancov SĽUK;
-vedie personálnu databázu a osobné spisy zamestnancov SĽUK;
-vedie evidenciu dohôd o prácach vykonávaných mimo pracovného pomeru a zabezpečuje ich uzatváranie;
-zabezpečuje ochranu osobných údajov v súlade so zákonom;
-plní úlohy spojené s obsadzovaním voľných pracovných miest v SĽUK výberovým konaním vrátane prípravy a zabezpečenia výberového konania z hľadiska činnosti personalistu;
-zodpovedá za obsahovú stránku personálnej inzercie a jej uverejnenie v masmédiách (napr. webová stránka SĽUK, Profesia), pri obsahovej náplni inzercie spolupracuje s príslušnými vedúcimi zamestnancami organizačných útvarov SĽUK;
-organizačne zabezpečuje vzdelávanie novoprijatých zamestnancov SĽUK v oblasti bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci a požiarnej ochrany v spolupráci s príslušnými vedúcimi zamestnancami ostatných organizačných útvarov SĽUK;
-zabezpečuje informovanie zamestnancov SĽUK o personálnych zmenách v organizácií;
-spracúva čiastočne mzdovú agendu, autorské honoráre;
-práca s programom SOFTIP výhodou

Stabilné pracovné miesto s dlhodobou perspektívou
Atraktívne prostredie s priateľským kolektívom
Pracovný čas 7,5 hodiny denne/v závislosti od úväzku
O týždeň viac dovolenky ako ustanovuje Zákonník práce
Príspevok zamestnávateľa do "III. piliera"

Vyhradzujeme si právo osloviť len uchádzačov, ktorí splnili podmienky uvedené v pracovnej ponuke.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

5

- precíznosť
- samostatnosť
- zodpovedný prístup
- komunikatívnosť

Dobre fungujúci stabilný tím je základom fungovania akejkoľvek organizácie. Náš tím takým je a máme záujem sa neustále zlepšovať. Slovenský ľudový umelecký kolektív, zriadený Ministerstvom kultúry SR, je profesionálne umelecké teleso pôsobiace v oblasti umeleckého spracovania a interpretácie tradičnej ľudovej kultúry na Slovensku už od roku 1949. Zároveň vytvárame súčasné hudobno-tanečné a audiovizuálne predstavenia, ktoré uvádzame na našej vlastnej scéne, po celom Slovensku i v zahraničí.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3831161  Megjelentetés dátuma: 28.7.2020  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac