Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Rozvozový vodič skupiny C ( depo Martin )

SDS - Smart Delivery Service SK, s.r.o.

Miesto práce
Martin, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 - 1 300 EUR/mesiacmzda uvedená v čistom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-rozvozový vodič zabezpečuje rozvoz a zvoz zásielok na jemu pridelenom regióne/och
- zodpovednosť za tovar ( zásielky )
- zodpovednosť za príslušnú dokumentáciu
Podmienkou vrátane VP skup. C sú všetky karty vodiča potrebné k jazdeniu.

- mladý dynamický kolektív
- pridelené vozidlo
- pridelený región
- príspevok na cestu do práce vo forme PHM
- dochádzkový bonus za celý mesiac vo výške 100€ netto

V prípade zaujmu je možné kontaktovať formou životopisu prípadne dopytom bez zaslania životopisu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

C

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

-flexibilnosť
-chuť pracovať

Naše bohaté skúsenosti sme sa rozhodli spojiť, aby sme vytvorili jedinečnú doručovateľskú spoločnosť s čisto slovenským kapitálom.

Našim cieľom je byť Vám oporou a spoľahlivým partnerom vo Vašom podnikaní

Dlhoročné skúsenosti, profesionálny tím, dynamickosť, efektívnosť a zápal pre logistické riešenia nám poskytujú základné piliere vo svete prepravných služieb. Podarilo sa nám vytvoriť strategickú sieť pobočiek na celom Slovensku, ktoré sú vybavené modernými technológiami, vďaka čomu Vám vieme poskytnúť najvyššiu kvalitu a štandard na poli prepravných služieb.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4335599  Megjelentetés dátuma: 23.5.2022  Alapbér (bruttó): 1 100 EUR/mesiac