Skladník – manipulant

SDS - Smart Delivery Service SK, s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ranná zmena
- zabezpečuje a organizuje plynulý ranný chod vykládky nočnej linky
- skenuje a triedi zásielky podľa dohodnutých pozícii v sklade
- balí a dohliada na príslušnú dokumentáciu pri zásielkach
- inventarizuje zásielky
- vykladá a zatrieďuje zásielky z denných príjazdových liniek

Poobedná zmena
- zabezpečuje plynulosť nakládky nočnej linky
- dohliada na vykládky kuriérov
- priebežne organizuje a zabezpečuje voľnú plochu na rampe
- riadi sa pokynmi svojho nadriadeného

- možnosť kariérneho rastu
- možnosť privyrobenia a nadčasov

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- chuť pracovať
- flexibilita
- samostatnosť

Naše bohaté skúsenosti sme sa rozhodli spojiť, aby sme vytvorili jedinečnú doručovateľskú spoločnosť s čisto slovenským kapitálom.

Našim cieľom je byť Vám oporou a spoľahlivým partnerom vo Vašom podnikaní

Dlhoročné skúsenosti, profesionálny tím, dynamickosť, efektívnosť a zápal pre logistické riešenia nám poskytujú základné piliere vo svete prepravných služieb. Podarilo sa nám vytvoriť strategickú sieť pobočiek na celom Slovensku, ktoré sú vybavené modernými technológiami, vďaka čomu Vám vieme poskytnúť najvyššiu kvalitu a štandard na poli prepravných služieb.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3843901  Megjelentetés dátuma: 9.1.2020  Alapbér (bruttó): 900 EUR/mesiac